Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Liberty Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Liberty Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası,seyir halindeyken üçüncü kişiler üzerinde neden olabileceğiniz maddi hasarın karşılanmasını sağlar. Zorunlu trafik sigortası poliçenizi Liberty Sigorta güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Liberty Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası,trafikte meydana gelebilecek kazalar sonucunda diğer araçlara ve üçüncü kişilere verilen zararı maddi güvence altına alır. Liberty Trafik Sigortası ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortası yaptırabilirsiniz.

Liberty Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasının temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Bu temel teminatları,tüm sigorta şirketleri sunmakla yükümlüdür ancak dilerseniz sigorta şirkenizin ek teminatları ile poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz. Libert Sigorta trafik sigortası ek teminatları ile poliçenizin kapsamını genişletebilir ve düşük tutarlar ödeyerek daha fazla maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Liberty Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Liberty Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir. Ayrıca aracın yaşı,modeli,kullanım amacı ve kayıtlı olduğu il poliçenin fiyatını doğrudan etkilemektedir.