Koru Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Koru Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Koru Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası trafiğe çıkan her aracın yapmakla yükümlü olduğu bir sigorta türü. Trafikteki olası kazalar sonucunda diğer araç ve üçüncü kişilerde meydana gelebilecek hasarı tazmin ederek mağduriyetin önüne geçilmesini sağlayan zorunlu trafik sigortasını Koru Sigorta’dan avantajlı poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

Koru Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasının teminatları tüm sigorta şirketlerinde aynıdır ve bu teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Ancak sigorta şirketleri trafik sigortası için ek teminatlar sunarak poliçenin daha kapsamlı olmasını sağlar. Koru Sigorta trafik sigortası ek teminatları ile poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Koru Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Koru Sigorta trafik sigortası fiyatları pek çok etmene göre değişir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçe fiyatını etkileyebileceği gibi asıl aracın yaşı, kullanım amacı, bağlı olduğu il gibi etmenler ve ruhsat sahibinin geçmiş kazaları, poliçeyi zamanında yeniletip yeniletmemesi gibi durumlar poliçe fiyatını doğrudan etkiler. Hangikredi.com Trafik Sigortası sayfasını ziyaret ederek zorunlu trafik sigortası sorgulaması yapabilir ve poliçe teklifi alabilirsiniz.