HDI Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

HDI Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

HDI Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası, motorlu aracınız ile diğer araçlara ya da üçüncü kişilere zarar vermeniz durumunda ortaya çıkacak olan maddi yükü karşılamaya yönelik yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. HDI Sigorta trafik sigortası ile uygun fiyatlarla trafik sigortası poliçesi satın alabilirsiniz.

HDI Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen zorunlu trafik sigortası teminatları, temel teminatlar olup tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası poliçenize ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizi genişletebilirsiniz.

HDI Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

HDI Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Her ne kadar trafik sigortası ana teminatları tüm sigorta şirketleri için geçerli olsa da aracınızın türü ve poliçenize dahil ettirdiğiniz ek teminatlar poliçe fiyatının değişmesine neden olur.