Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

HDI Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

HDI Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası trafikteki hasar risklerine karşı üçüncü kişileri maddi güvenc ealtına alırZorunlu trafik sigortası poliçinizi avantajlı fiyatlar ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanarak HDI sigortadan yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

HDI Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu trafik sigortası, motorlu aracınız ile diğer araçlara ya da üçüncü kişilere zarar vermeniz durumunda ortaya çıkacak olan maddi yükü karşılamaya yönelik yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. HDI Sigorta trafik sigortası ile uygun fiyatlarla trafik sigortası poliçesi satın alabilirsiniz.

HDI Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen zorunlu trafik sigortası teminatları, temel teminatlar olup tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası poliçenize ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizi genişletebilirsiniz.

HDI Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

HDI Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Her ne kadar trafik sigortası ana teminatları tüm sigorta şirketleri için geçerli olsa da aracınızın türü ve poliçenize dahil ettirdiğiniz ek teminatlar poliçe fiyatının değişmesine neden olur.