Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Halk Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Halk Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası zorunlu sigortalar kapsamındadır.Trafikteki risklere karşı üçüncü kişileri koruma altına alan zorunlu trafik sigortasını Halk Sigorta’nın avantajlı poliçe seçeneklerinden yararlanarak uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Halk Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek bir kaza neticesinde üçüncü şahıslara ve diğer araçlara verilebilecek hasarın maddi temini için yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Halk Sigorta Trafik Sigortası seçenekleri ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortası poliçesi satın alabilirsiniz.

Halk Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Trafik sigortası temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri tarafınan temel teminatların sunulması zorunludur. Poliçenizin kapsamını genişletmek isterseniz Halk Sigorta’nın sunduğu ek trafik sigortası teminatlarını poliçenize dahil ettirebilirsiniz.

Halk Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Halk Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçe kapsamına göre değişiklik gösterdiğinden kişiye özel poliçe fiyatı oluşturulmaktadır. Hangikredi.com trafik sigortası sayfasından trafik sigortası sorgulaması yaparak Halk Sigorta Trafik Sigortası Teklifi alabilirsiniz.