Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Güneş Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Güneş Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafikte meydana gelebilecek olası kazalara karşı üçüncü kişileri koruma altına alan zorunlu trafik sigortanızı Güneş Sigorta’nın avantajlı poliçe tekliflerinden yararlanarak uygun fiyata yaptırabilirsiniz.
.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Güneş Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafikte gerçekleşebilecek olası kazalar neticesinde diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verilebilecek zararı maddi anlamda güvence altına almayı hedefleyen trafik sigortası, zorunlu sigortalar kapsamındadır ve her yıl yenilenmesi gerekir. Güneş Sigorta Trafik Sigortası ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortası poliçesi yaptırabilirsiniz.

Güneş Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Tüm sigorta şirketleri için geçerli olan bu temel teminatlar dışında dilerseniz poliçenizin kapsamını genişletmek için poliçenize ek teminatlar dahil ettirebilirsiniz. Güneş Sigorta trafik sigortası teminatları ile olası bir kaza sonucu meydana gelebilecek hasarların temini için maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Güneş Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Güneş Sigorta trafik sigortası fiyatları yaptırmak istediğiniz poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Trafik sigortası temel teminatları tüm sigorta şirketleri için aynı olsa da poliçeye ekleteceğiniz ek teminatlar neticesinde poliçenizin fiyatı da değişecektir. Güneş Sigorta trafik sigortası teklifi almak için Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasından trafik sigortası sorgulaması yapabilirsiniz.