Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Groupama Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Groupama Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafikteki kaza durumlarında üçüncü kişilerde meydana gelebilecek maddi hasarları koruma altına alan trafik sigortası zorunlu sigortalar kapsamındadır. Zorunlu trafik sigortanızı Groupama Sigorta’dan avantajlı poliçe fiyatları ve çeşitli ayrıcalıklarla yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Groupama Trafik Sigortası Nedir?

 

Trafikte neden olabileceğiniz hasarlar trafik sigortası ile güvence altında! Groupama Trafik Sigortası ile diğer araç ve üçüncü kişilere verebileceğiniz hasarları avantajlı poliçe fiyatları ile güvence altına alabilirsiniz.

Groupama Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Groupama trafik sigortası teminatları temel teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Temel teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri için aynıdır. Ek teminatlar ise sizin isteğiniz doğrultusunda poliçeye eklenerek poliçenin kapsamını genişletir.

Groupama Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Groupama zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçe kapsamı ve araç özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir. Aracın yaşı, modeli, kayıtlı olduğu il gibi durumlar ise poliçe fiyatını doğrudan etkiler.