Groupama Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Groupama Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Groupama Trafik Sigortası

 

Trafikte neden olabileceğiniz hasarlar trafik sigortası ile güvence altında! Groupama Trafik Sigortası ile diğer araç ve üçüncü kişilere verebileceğiniz hasarları avantajlı poliçe fiyatları ile güvence altına alabilirsiniz.

Groupama Trafik Sigortası Teminatları

 

Groupama trafik sigortası teminatları temel teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Temel teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri için aynıdır. Ek teminatlar ise sizin isteğiniz doğrultusunda poliçeye eklenerek poliçenin kapsamını genişletir.

Groupama Trafik Sigortası Fiyatları

 

Groupama zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçe kapsamı ve araç özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir. Aracın yaşı, modeli, kayıtlı olduğu il gibi durumlar ise poliçe fiyatını doğrudan etkiler.