Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ergo Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Ergo Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası,motorlu kara taşıtlarının neden olabileceği bir kazada üçüncü kişilerde meydana gelebilecek maddi hasarları güvence altına alır. Zorunlu bir sigorta olan trafik sigortasını Ergo Sigorta’dan yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ergo Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası,olası bir kaza durumunda diğer araç ve üçüncü şahıslara verilebilecek zararları maddi güvence altına alır. Ergo trafik sigortası ile avantajlı fiyatlarla poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Ergo Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasının temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Dilerseniz ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz. Ergo Sigorta,trafik sigortası için ek teminatlar içeren farklı paketler sunmaktadır. Bu paketler şu şekilde:

Trafik Plus Sigortası

  • İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı
  • Sürücü için kaza sonucu vefat teminatı
  • Sürekli sakatlıkta tedavi masrafları teminatı

Yeşil Kart Sigortası

  • Yurt dışında geçerliliği vardır

Ergo Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Ergo Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçenizin kapsamına ve aracın yaşı,modeli,kullanım amacı,kayıtlı olduğu il gibi durumlara göre değişiklik gösterir. Ergo Sigorta trafik sigortası fiyatlarını öğrenmek için Hangikredi.com Trafik Sigortası sayfasından sorgulama yapabilir ve Ergo Sigorta trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.