Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Axa Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Axa Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu sigortalar kapsamına yer alan trafik sigortası trafikteki hasarlara karşı üçünkcü kişileri korur. Zorunlu trafik sigortası poliçenizi AXA Sigorta’dan avantajlı fiyat ve çeşitli ayrıcalıklarla yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

AXA Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Motorlu aracın işletilmesi sırasında başka bir araca ya da üçüncü kişilere hasar verilmesi durumunda maddi güvence sağlayan zorunlu trafik sigortasını AXA Sigorta’dan avantajlı poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

AXA Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortasında tüm sigorta şirketleri için geçerli olan temel teminatlar vardır ve bu temel teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Her sigorta şirketinin sunmak zorunda olduğu bu temel teminatların yanı sıra sigorta şirketinin sunduğu ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

AXA Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

AXA Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçe kapsamına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Poliçeye dahil edilecek ek teminatlar fiyatın artmasına neden olabilir. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli ve kayıtlı olduğu şehir poliçe tutarını etkiler. Hangikredi.com Trafik Sigortası sayfasını ziyaret ederek aracınızın bilgileri ile trafik sigortası sorgulaması yapabilir ve AXA Sigorta trafik sigortası için poliçe teklifi alabilirsiniz.