Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ankara Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Ankara Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu sigortalar kapsamında yer alan trafik sigortası,trafikte olabilecek hasarlara karşı üçüncü kişileri maddi güvence altına alır. Trafikte güvenlik için ilk adım olan zorunlu trafik sigortanızı Ankara Anonim Türk Sigorta’dan avantajlı fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ankara Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası,motorlu aracın işletilmesi sırasında diğer araçlara zarar verilmesi ya da üçüncü şahısların yaralanması/ölmesi durumları için yasal olarak yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Ankara Sigorta zorunlu trafik sigortası ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortası poliçesi yaptırabilirsiniz.

Ankara Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen zorunlu trafik sigortası teminatları tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Ankara Sigorta trafik sigortası teminatları da bu kapsamda araç türüne göre araç başına,kaza başına,kişi başına maddi,sağlık gideri ve sakatlanma/ölüm olarak farklı kategorilere ayrılır. Dilerseniz poliçenize ek teminatlar da koydurarak poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Ankara Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Ankara Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Ana teminatlar dışında poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenizin fiyatını etkileyecektir. Ankara Sigorta trafik sigortası teklifi almak için Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.