Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Allianz Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Allianz Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek hasar durumlarında üçüncü kişileri koruma altına alır. Zorunlu sigortalar arasında yer alan zorunlu trafik sigortasını Allianz Sigortadan yaptırarak fiyat ve hizmet ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Allianz Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu sigortalar kapsamındaki trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek olası kaza durumlarında üçüncü şahısları maddi ve bedeni hasarlara karşı maddi güvence altına almaya yarar. Zorunlu trafik sigortası poliçenizi Allianz Sigorta A.Ş.’den uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Allianz Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Trafik sigortası teminatları standart olup her sigorta şirketi için aynı teminatlar geçerlidir ancak dilerseniz zorunlu trafik sigortası poliçenize farklı teminatlar da dahil ettirebilirsiniz. Allianz Sigorta trafik sigortası poliçesine:

  • Mini Onarım
  • Asistans Hizmetleri
  • Sigara Yanığı
  • Hukuksal Koruma
  • İhtiyari Mali Mesuliyet
  • Ferdi Kaza
  • Anahtar Kaybı

gibi ek teminatlar ilave ettirebilirsiniz.

Allianz Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Allianz Sigorta A.Ş. zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçeye dahil olan teminatlara göre değişiklik gösterir. Standart zorunlu trafik sigortası teminatları dışında poliçenize ekleteceğiniz ek teminatlar poliçenizin fiyatını etkileyecektir. Hangikredi.com trafik sigortası sayfasından hızla ve güvenle zorunlu trafik sigortası sorgulaması yaparak Allianz Sigorta trafik sigortası fiyatlarını öğrenebilirsiniz.