Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

AkSigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

AkSigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası trafiğe çıkan tüm motorlu araçların yapmakla yükümlü olduğu ve hasar durumunda üçüncü kişileri koruyan bir sigorta. Aksigorta zorunlu trafik sigortası ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Aksigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Olası bir kaza durumunda üçüncü şahıslara verilebilecek hasarları maddi güvence altına alan ve zorunlu sigortalar kapsamında bulunan zorunlu trafik sigortasını Aksigorta güvencesiyle yaptırabilirsiniz. Herhangi bir kaza sonucunda bir kimsenin ya da aracın hasar görmesine neden olursanız, bu hasar sigortanız sayesinde belirli limitler kapsamında karşılanacaktır.

Aksigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Trafik sigortası teminatları araç türüne göre değişiklik göstermektedir. 5-8 koltuklu araçlar, 9-15 koltuklu araçlar, 16-30 koltuklu araçlar, 31 ve üzeri koltuklar ile motosiklet olarak sınıflandırılmaktadır. Teminat tutarları bu araç türüne göre değişmekle birlikte araç başına maddi, kaza başına maddi, şahıs başına ve kaza başına ölüm-sürekli sakatlık, kaza başına ve şahıs başına sağlık giderleri Aksigorta zorunlu trafik sigortası teminatlarıdır.

Aksigorta hasar dosya sorgulama işlemi için Aksigorta'nın resmi web sayfasından destek alabilirsiniz. 

Aksigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Aksigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Poliçenin sunduğu ana  teminatlar dışında aracın yaşı, modeli gibi unsurlar ve poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar zorunlu trafik sigortası poliçesi fiyatının belirleyicisidir. Hangikredi.com üzerinden zorunlu trafik sigortası poliçesi teklifi alarak en eavantajlı poliçeye hemen başvurabilirsiniz.