Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ziraat Sigorta
Sağlık Sigortası

Ziraat Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası poliçesi alarak sağlığınızı ihmal etmeden sağlık giderlerinizi azaltabilir,özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ziraat Sigorta Sağlık Sigortası

 

Ziraat Sigorta’nın sunduğu sağlık sigortaları ile sağlığınız güvence altına alabilirsiniz. Ödeyeceğiniz düşük tutarlı primler sayesinde özel sağlık kuruluşlarından sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Ziraat Sigorta’nın sunduğu sağlık sigortası çeşitleri şunlardır:

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Riskli Hastalıklar Sigortası
  • Ziraat Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
  • Ziraat Yurt Dışı Eğitim Amaçlı Seyahat Sağlık Sigortası
  • Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Ziraat Sigorta’nın özel sağlık sigortası teminatları ise dört ayrı paket halinde sunuluyor:

  • Güven Serisi Paket 1:Türkiye’de ve dünyanın her yerinde limitsiz ve katılımsız olarak yatarak tedavi harcamaları karşılanır.
  • Başak Serisi Paket 1:Limitsiz ve katılımsız yatarak tedavi harcamalarının yanında yıllık 1000 TL limit ile ayakta tedavi harcamaları karşılanır.
  • Ziraat Serisi Paket 1:Limitsiz ve katılımsız yatarak tedavi teminatı ile birlikte%20 katılımlı ayakta tedavi teminatı içerir.
  • Ziraat Serisi Paket 2:Yatarak ve ayakta tedavi teminatları limitsiz ve katılımsız karşılanır.

Ziraat Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Ziraat Sigorta özel sağlık sigortası sorgulaması için  Hangikredi.com sağlık sigortası sorgulama aracından destek alabilirsiniz. Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasında yer alan sağlık sigortası sorgulama aracının ilgili alanlarını doldurarak sorgulama yapabilir,sigorta şirketlerinden sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.

Ziraat Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

 

Ziraat Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastanelere Ziraat Sigorta’dan ulaşabilirsiniz. Yaptırdığınız sağlık sigortasından en iyi şekilde yararlanabilmek için sigorta yaptırdığınız şirketin anlaşmalı olduğu hastanelere dikkat etmenizde fayda var. Özel sağlık sigortası yaptıracağınız sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastanelerin yaygınlığı ve ev,okul ya da iş yerinize olan yakınlığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.