Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Halk Sigorta
Sağlık Sigortası

Halk Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık kuruluşlarından uygun fiyatlı sağlık hizmeti almanızı sağlayan özel sağlık sigortası ile muayene, tetkik ve tedavi hizmetleri için daha az para ödersiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Halk Sigorta Sağlık Sigortası

 

Halk Sigorta özel sağlık sigortası ürünleri ile sağlığınız maddi güvence altında! Halk Sigorta’nın sunduğu farklı sağlık sigortası ürünlerinden kendinize uygun olanı seçerek anlaşmalı hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretlerle sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Halk Sigorta tarafından sunulan özel sağlık sigortası paketleri şunlardır:

  • Geniş Kapsamlı Sağlık Sigortası
  • Kritik Hastalıklar Sigortası
  • SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Yabancı Uyruklular Özel Sağlık Sigortası

Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

SGK ile anlaşması olan özel hastanelerde kullanabileceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası ile bu kurumlardaki sağlık harcamalarınızın yol açacağı fark ödemeleri sigortanız tarafından karşılanır. SGK’lı bireylerin yaptırabileceği ve çeşitli avantajlarıyla ortaya çıkan Halk Sigorta SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlığınızı güvence altına alın!

Halk Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Halk Sigorta sağlık sigortası sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasından destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan sağlık sigortası sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden sağlık sigortası teklifi alabilir, karşılaştırma yaparak en avantajlı seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.