Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ergo Sigorta
Sağlık Sigortası

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası,sağlık giderlerinizi maddi güvence altına alan ve özel hastanelerden düşük tutarlarla hizmet almanızı sağlayan bir sigorta türüdür. Özel sağlık sigortası yaptırarak yüksek tutarlı sağlık giderleriniz için daha az para ödeyebilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

 

Ergo Sigorta sağlık sigortasının avantajlı poliçe fiyatlarından faydalanarak özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz. ERGOCAN Özel Sağlık Sigortası’nın farklı planlarını inceleyerek kendiniz için en avantajlı olacak sağlık paketini seçerek sağlığınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. ERGOCAN Sağlık Sigortası ile şu planlardan birini seçebilirsiniz:

  • ERGOCAN Süper Plan
  • ERGOCAN Temel Plan
  • ERGOCAN Akıllı Plan

Ergo Sigorta’da ayrıca Acil Sağlık Sigortası,Kritik Hastalık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası gibi seçenekler de mevcuttur.

Ergo Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Ergo Sağlık Sigortası fiyatları seçeceğiniz sağlık sigortası planına göre değişiklik gösterir. Paketinize dahil olan hizmetler,paketin limiti ve kapsamı gibi durumlar poliçe fiyatını etkilemektedir. Ayrıca sigortalanacak kişinin yaşı ve sağlık geçmişi de poliçe fiyatını belirler.

Ergo Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Ergo Sağlık Sigortası sorgulaması için Hangikredi.com sağlık sigortası sorgulama aracından destek alabilirsiniz. Sağlık Sigortası sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden sağlık sigortası teklifi alabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.