Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ankara Sigorta
Sağlık Sigortası

Ankara Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası sayesinde sağlığınızı maddi güvence altına alarak özel hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretler karşılığında sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ankara Sigorta Sağlık Sigortası

 

Ankara Sigorta’nın sunduğu özel sağlık sigortası paketlerinden size uyan paketi  seçerek avantajlı fiyatlarla özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel sağlık kurumlarından ücretsiz ya da düşük ücretlerle yatarak ve ayakta tedavi hizmeti almanızı sağlayan özel sağlık sigortaları ile sağlığınız maddi güvence altında!

Ankara Sigorta tarafından sunulan özel sağlık sigortası paketleri aşağıdaki gibidir:

  • İdeal Sağlık Sigortası
  • Acil Sağlık Sigortası
  • Sağlık Dostu Sigortası

İdeal Sağlık Sigortası farklı planlar sunarak kendiniz ve aileniz için en avantajlı olacak sigorta türünü sunar. Acil Sağlık Sigortası ile Dünya Sağlık Örgütü’nün acil durum olarak tanımladığı durumlarda tadavi masraflarınızı sigortanızdan karşılayabilirsiniz. Sağlık Dostu Sigortası ile hastalık veya kaza gibi durumlarda oluşabilecek ayakta ve yatarak tedavi masraflarınızı sigortanızdan karşılayabilirsiniz.

Ankara Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Ankara Sigorta özel sağlık sigortası sorgulamasını Hangikredi.com aracılığı ile yapabilirsiniz. Sağlık Sigortası sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak özel sağlık sigortası sunan sigorta şirketlerinden poliçe teklifi alabilir,size en uyan sağlık sigortası paketini en avantajlı fiyata satın alabilirsiniz.

Ankara Sigorta Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Ankara Sigorta sağlık sigortası fiyatları çeşitli etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Seçeceğiniz paketin kapsamı ve bu pakete dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenizin fiyatını belirler. Bunun yanı sıra sigortalının yaşı ve sağlık geçmişi de sigorta poliçesinin fiyatının belirlenmesinde rol oynamaktadır.