Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ziraat Sigorta
Kasko Sigortası

Ziraat Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası aracınız için maddi güvence sağlar. Kasko poliçesi alarak aracınızda oluşabilecek hasar ve arızların onarım masraflarını kaskonunuz ile yüksek tutarlar ödemeden karşılayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ziraat Sigorta Kasko

 

Ziraat Sigorta Genişletilmiş Kasko Sigortası ile aracınız risklere karşı güvende! Kaskonuzu Ziraat Sigorta’dan yaptırarak aracınızı trafikte meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alabilir,Ziraat Sigorta’nın sunduğu asistan hizmetleri ile güvenle yolculuk yapabilirsiniz.

Ziraat Sigorta Kasko Sorgulama

 

Ziraat Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfamızdan ulaşabileceğiniz kasko sorgulama aracının ilgili alanlarını araç ve ruhsat sahibi ile ilgili doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilir,sigorta şirketlerinden gelen poliçe tekliflerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz karşılaştırma seçeneğini kullanarak kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ziraat Sigorta Kasko Fiyatı

 

Ziraat Sigorta kasko fiyatı,alacağınız poliçenin kapsamına ve araç ile ruhsat sahibinin bazı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Araç ile ilgili yaş,marka,model ve kullanım amacı poliçe fiyatını etkilerken ruhsat sahibi ile ilgili yaş,cinsiyet,meslek ve hasarsızlık geçmişi poliçe fiyatını etkilemektedir. Hangikredi.com Kasko sayfasından kasko sorgulaması yaparak Ziraat Sigorta Kasko fiyatı teklifi alabilirsiniz.