Unico Sigorta
Kasko Sigortası

Unico Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Unico Sigorta Kasko

 

Unico Sigorta’nın kasko seçenekleri ile aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Unico Sigorta’nın bol teminatlı, geniş kapsamlı kasko seçenekleri ile olası risklere karşı aracınız güvende! Unico Sigorta’nın modüler kasko tekiifi yapısıyla dilediğiniz temiantı poliçenize dahil ettirerek aracınızın ihtiyaçlarına yönelik kasko poliçesini kendiniz oluşturabilirsiniz.

Unico Sigorta Kasko Sorgulama

 

Unico Sigorta kasko sorgulaması yapabilmek için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilir, bu sayfadaki ilgili alanları doldurarak sigorta şirketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz.

Unico Sigorta Kasko Fiyatı

 

Unico Sigorta kasko fiyatı araç ve ruhsat sahibinin özellikleri ile poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı, markası, modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, hasar geçmişi poliçe fiyatını etkiler. Ayrıca seçtiğini kasko paketi ve poliçenize dahil ettirdiğiniz ek teminatlar da poliçe fiyatını doğrudan etkileyecektir.