Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Unico Sigorta
Kasko Sigortası

Unico Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası seçenekleri ile aracınızı olası risklere karşı koruma altına alabilirsiniz. Düşük tutarlar ödeyerek yaptıracağınız kasko poliçeniz sayesinde yüksek tutarlı hasarlara karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Unico Sigorta Kasko Nedir?

 

Unico Sigorta’nın kasko seçenekleri ile aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Unico Sigorta’nın bol teminatlı, geniş kapsamlı kasko seçenekleri ile olası risklere karşı aracınız güvende! Unico Sigorta’nın modüler kasko tekiifi yapısıyla dilediğiniz temiantı poliçenize dahil ettirerek aracınızın ihtiyaçlarına yönelik kasko poliçesini kendiniz oluşturabilirsiniz.

Unico Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Unico Sigorta kasko sorgulaması yapabilmek için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilir, bu sayfadaki ilgili alanları doldurarak sigorta şirketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz. Unico Sigorta anlaşmalı servsiler ile ilgili detaylı bilgiye Unico Sigorta'nın kendi web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Unico Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Unico Sigorta kasko fiyatı araç ve ruhsat sahibinin özellikleri ile poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı, markası, modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, hasar geçmişi poliçe fiyatını etkiler. Ayrıca seçtiğini kasko paketi ve poliçenize dahil ettirdiğiniz ek teminatlar da poliçe fiyatını doğrudan etkileyecektir.