Türk Nippon Sigorta
Kasko Sigortası

Türk Nippon Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Kasko

 

Türk Nippon Sigorta kasko sigortası ile aracınızı risklere karşı güvence altına alın! Genişletilmiş kasko sunan Türk Nippon kasko sigortasını dilerseniz ek teminatlarla genişletebilirsiniz. Ayrıca Türk Nippon Sigorta’nın asistans hizmetlerinden, acil tıbbi yardım hizmetinden ve mini onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Kasko Sorgulama

 

Türk Nippon Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfasında yer alan sorgulama aracının ilgili alanlarını güncel bilgilerinizle doldurarak sorgulama başlatabilir ve saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen teklifleri görüntüleyebilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Kasko Fiyatı

 

Türk Nippon Sigorta kasko fiyatı yaptıracağınız poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırırken aracınız ve size ait bazı bilgiler poliçede indirim sağlayabilir. Aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti, hasar geçmişi poliçe fiyatını doğrudan etkiler.