Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Sompo Japan Sigorta
Kasko Sigortası

Sompo Japan Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası sayesinde aracınızı olası hasarlara karşı maddi güvence altına alabilir, meydana gelebilecek hasarların onarımı için yüksek bedeller ödemenize gerek kalmadan aracınızı tamir ettirebilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Sompo Japon Kasko Sigortası Nedir?

 

Sompo Japon kasko sigortası ile aracınızı oluşabilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Sompo Japon kasko sigortası ile aracınızı farklı risklere karşı teminat altına alabilirsiniz. Ek teminatlar ile genişletebileceğiniz kasko poliçenizi kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Sompo Japon Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Sompo Japon kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ruhsat sahibinin kişisel bilgileri ile araç bilgilerini doğru bir şekilde doldurarak kasko sorgulayabilir ve sigorta şirktlerinden kasko teklifi alabilirsiniz.

Sompo Japon Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Sompo Japon kasko fiyatları poliçenin kapsamına ve bazı diğer etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, hasar geçmişi gibi etmenler de kasko poliçesinin fiyatını etkilemektedir.