Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

SBN Sigorta
Kasko Sigortası

SBN Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko,aracınızı maddi hasarlara karşı korumayı hedefleyen bir sigorta türüdür. Kasko poliçeniz sayesinde aracınıdaki hasar ve arızların onarımı için daha az ödersiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

SBN Sigorta Kasko

 

SBN Sigorta Kasko Paket Sigortası aracınız güvende! SBN Sigorta’nın sunduğu kasko paketi ile aracınızı çeşitli risklere karşı sigorta ettirerek güvence altına alablirsiniz. Ana teminatların yanı sıra ek teminatlarla destekleyerek kapsamını genişletebileceğiniz SBN kasko sigortasına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

SBN Sigorta Kasko Sorgulama

 

SBN Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com’dan gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan kasko sorgulama aracını kullanarak aracınıza özel teklifleri hızla tek ekranda görebilir,teklifleri karşılaştırabilir ve sizin için en avantajlı olacak kasko poliçesi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

SBN Sigorta Kasko Fiyatı

 

SBN Sigorta kasko fiyatı poliçenizin kapsamına,araç özelliklerine ve ruhsat sahibinin çeşitli bilgilerine göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı; ruhsat sahibinin yaşı,cinsiyeti,mesleği ve hasar geçmişi kasko poliçesi fiyatını doğrudan etkilemektedir.