Ray Sigorta
Kasko Sigortası

Ray Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ray Sigorta Kasko

 

Ray Sigorta’nın sunduğu kasko seçenekleri ile aracınızı risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Ray Sigorta tüketiciler için üç farklı kasko sigortası seçeneği sunmaktadır:

  • Genişletilmiş Kasko
  • Prenses Kasko
  • 2. Şans Kasko

Genişletilmiş kasko seçeneği kasko temel teminatlarını içeren ve istemeniz halinde ek teminatlarla kapsamını arttırabileceğiniz bir kasko ürünüdür. Kadın sürücüler için özel olarak tasarlanmış olan Prenses Kasko, kadın sürücülerin ihtiyaç duyabileceği ek teminatlara sahiptir. 2. Şans Kasko ürünü ise daha önce pert olmuş ve onarımı gerçekleşmiş araçlar için özel olarak tasarlanmış bir kasko ürünüdür.

Ray Sigorta Kasko Sorgulama

 

Ray Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından destek alabilirsiniz. Hangikredi.com Kasko sayfasında yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilir ve ilgili alanları doldurarak kasko sorgulaması yapabilirsiniz. Sigorta şirketlerinden gelen teklifleri karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kasko ürününe kolayca ulaşabilirsiniz.

Ray Sigorta Kasko Fiyatı

 

Ray Sigorta kasko fiyatının belirlenmesinde bazı değişkenler söz konusudur. Seçeceğiniz kasko ürünü ile birlikte poliçenize dahil olmasını istediğiniz ek teminatlar poliçe fiyatının belirlyecisi olacaktır. Ayrıca aracın yaş, marka, model, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaş, meslek, cinsiyet, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri de kasko fiyatını belirlemedeki ana unsurlardandır.