Quick Sigorta
Kasko Sigortası

Quick Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Quick Sigorta Kasko

 

Quick Sigorta kasko seçenekleri ile aracınız risklere karşı maddi güvence altında! Avantajlı fiyatlarla yaptırabileceğiniz Quick Kasko ile trafikte başınıza gelebilecek pek çok farklı riske karşı maddi önlem alabilirsiniz. Ayrıca Quick Sigorta’nın sunduğu yol yardım ve asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Quick Sigorta Kasko Sorgulama

 

Quick Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Güncel ve doğru bilgilerinizi girerek sorgulama yapacağınız kasko sayfamızda saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen kasko tekliflerini tek ekranda görebilir, kolayca karşılaştırma yaparak en avantajlı kasko seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Quick Sigorta Kasko Fiyatı

 

Quick Sigorta kasko fiyatı bazı değişkenlere bağlıdır. Öncelikle yaptıracağınız poliçenin kapsamı ve poliçenize dahil edilmesini istediğiniz ek teminatlar poliçe fiyatını etkiler. Araca ait yaş, marka, model ve kullanım amacı gibi bilgilerle birlikte ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği ve hasar geçmişi de kasko fiyatının belirlenmesinde rol oynar. Hemen Hangikredi.com’dan kasko sorgulaması yaparak kasko poliçesi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.