Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Orient Sigorta
Kasko Sigortası

Orient Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Olası hasar ve arızalara karşı aracınızı maddi güvence altına alan kasko sigortası ile büyük hasarlara ve yüksek onarım maliyetlerine karşı önlem alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Orient Sigorta Kasko

 

Orient Sigorta kasko ile aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilir,meydana gelecek hasarların onarımının sigortanız tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Orient Sigorta’nın sunduğu ek teminatları poliçenize ekleterek poliçenizin kapsamını genişletebilir ve daha fazla riske karşı önlem alabilirsiniz.

Orient Sigorta Kasko Sorgulama

 

Orient Sigorta kasko sorgulamsını Hangikredi.com Kasko sayfasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko sorgulama aracının ilgili alanlarını güncel bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilir,saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen teklifleri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Orient Sigorta Kasko Fiyatı

 

Orient Sigorta kasko fiyatı poliçe,araç ve ruhsat sahibi ile ilgili bazı detaylara göre değişiklik gösterir. Poliçenin kapsamı ve dahil edilen ek teminatlar poliçe fiyatını etkiler. Aracın yaşı,markası,modeli,kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaş,meslek,cinsiyet,hasar geçmişi gibi bilgileri de kasko poliçesi fiyatını belirleyen ana unsurlardandır.