Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Neova Sigorta
Kasko Sigortası

Neova Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası aracınızı,hasarlara karşı maddi güvence altına alan bir sigorta türüdür. Aracınızı kaskolatarak hasar ve arıza onarım masrafları için çok daha az ödeme yapabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Neova Sigorta Kasko

 

Neova Sigorta Neo Kasko ile aracınızı olası risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Neova Sigorta’nın sunduğu ana ve ek teminatlar ile aracınız ve bütçeniz için en doğru kasko sigortasını oluşturarak güvenle trafiğe çıkabilirsiniz.

Neova Sigorta Kasko Sorgulama

 

Neova Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan sorgulama aracında yer alan ilgili alanları doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama işlemini başlatabilir,saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen teklifleri görüntüleyebilirsiniz. Tek ekra üzerinde göreceğiniz teklifleri dilerseniz karşılaştırarak en avantajlı seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Neova Sigorta Kasko Fiyatları

 

Neova Sigorta kasko fiyatları,yaptıracağınız sigortanın kapsamına ve sigortalı ile aracın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil edilmesini istediğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırır. Aracın yaş,marka,model,kullanım amacı gibi özellikleri ile ruhsat sahibinin yaş,cinsiyet,meslek,hasar geçmişi gibi özellikleri poliçe fiyatını doğrudan etkiler. Ruhsat sahibinin geçmişte herhangi bir kaza yapmamış olması indirim hakkı elde etmesini sağlar.