Mapfre Sigorta
Kasko Sigortası

Mapfre Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Kasko

 

Mapfre Sigorta kasko sigortası ile aracınızı olası kazalara karşı, avantajlı poliçe fiyatlarıyla güvence altına alabilirsiniz. Mapfre Sigorta’nın ek teminatlarla genişlettiği geniş kapsamlı kasko sigortası ile pek çok farklı riske karşı aracınız için güvence sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Mapfre Sigorta Kasko Sorgulama

 

Mapfre Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko hesaplama aracını kullanarak farklı sigorta şirketlerinden size özel kasko teklifleri alabilir, ürünleri karşılaştırarak en avantajlı seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Kasko Fiyatları

 

Kasko fiyatları çeşitli değişkenlere bağlıdır. Poliçenin kapsamı  ve içerdiği ek teminatlar ile aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti, hasar geçmişi gibi durumlar kasko poliçesinin fiyatını doğrudan etkiler. Mapfre Sigorta kasko fiyatları için sitemizden kasko sorgulaması yapabilirsiniz.