Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Mapfre Sigorta
Kasko Sigortası

Mapfre Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası ile aracınızı trafikte meydana gelebilecek risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Kasko poliçeniz sayesinde aracınızdaki hasar ve arızaların onarımı için daha az ödersiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Mapfre Sigorta Kasko Nedir?

 

Mapfre Sigorta kasko sigortası ile aracınızı olası kazalara karşı, avantajlı poliçe fiyatlarıyla güvence altına alabilirsiniz. Mapfre Sigorta’nın ek teminatlarla genişlettiği geniş kapsamlı kasko sigortası ile pek çok farklı riske karşı aracınız için güvence sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Mapfre Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Mapfre Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko hesaplama aracını kullanarak farklı sigorta şirketlerinden size özel kasko teklifleri alabilir, ürünleri karşılaştırarak en avantajlı seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Kasko fiyatları çeşitli değişkenlere bağlıdır. Poliçenin kapsamı  ve içerdiği ek teminatlar ile aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti, hasar geçmişi gibi durumlar kasko poliçesinin fiyatını doğrudan etkiler. Mapfre Sigorta kasko fiyatları için sitemizden kasko sorgulaması yapabilirsiniz.