Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Liberty Sigorta
Kasko Sigortası

Liberty Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası ile aracınızı hasar ve arızalara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Uygun fiyatla alacağınız kasko poliçeniz sayesinde aracınızın onarım masrafları için daha az ödemiş olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Liberty Sigorta Kasko

 

Libert Sigorta genişletilmiş kasko seçeneği ile olası risklere karşı aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Genişletilmiş kaskonun ana teminatları dışında ek teminat ve hizmetlerle poliçeni daha kapsamlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Liberty Genişletilmiş Kasko sigortalılar için ihtiyari mali mesuliyet,ferdi kaza ve yol yardım hizmetleri de sunmaktadır.

Liberty Sigorta Kasko Sorgulama

 

Liberty Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. Hangikredi.com Kasko sayfasında bulunan sorgulama aracının ilgili alanlarını doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama yapabilir ve sigorta şirketlerinden gelen teklifleri görebilirsiniz. Tek ekranda görüntüleyeceğiniz teklifleri karşılaştırarak en avantajlı kasko seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

Liberty Sigorta Kasko Fiyatı

 

Liberty Sigorta kasko fiyatı poliçenin kapsamına ve araç ile sigortalının bazı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçe fiyatını arttırabilir. Aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı,cinsiiyeti,mesleği ve hasar geçmişi de poliçe fiyatının belirleyicisidir.