Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

HDI Sigorta
Kasko Sigortası

HDI Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Trafikte meydana gelebilecek olası hasarlara ve arızalara karşı aracınızı maddi güvence altına alan kasko sigortası ile düşük poliçe tutarları ödeyerek büyük hasarlara ve yüksek onarım maliyetlerine karşı önlem alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

HDI Sigorta Kasko Nedir?

 

Aracınızı, meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alan kasko sigortasını HDI Sigorta’nın avantajlı paketlerinden ve ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak yaptırabilirsiniz. HDI Sigorta;

  • Genişletilmiş Kasko
  • Kaskosuza Dar Kapsamlı Kasko
  • Dar Kasko

Olmak üzere üç ayrı paket sunmaktadır. Farklı kapsamlara sahip bu kasko türlerinden kendinize ve aracınıza uygun olanı seçebilir, dilerseniz ek teminatlarla poliçenizi genişletebilirsiniz.

HDI Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

HDI Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada yer alan kısımları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sigorta şirketlerinden gelen teklifleri saniyeler içinde tek ekranda görebilir ve ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

HDI Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

HDI Sigorta kasko fiyatları kasko poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Seçtiğiniz kasko paketinin yanı sıra poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçe fiyatınızda farklılığa neden olacaktır. Bunun yanı sıra aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı gibi bilgiler ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti ve hasar geçmişi de kasko fiyatını doğrudan etkilemekte.