HDI Sigorta
Kasko Sigortası

HDI Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

HDI Sigorta Kasko

 

Aracınızı, meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alan kasko sigortasını HDI Sigorta’nın avantajlı paketlerinden ve ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak yaptırabilirsiniz. HDI Sigorta;

  • Genişletilmiş Kasko
  • Kaskosuza Dar Kapsamlı Kasko
  • Dar Kasko

Olmak üzere üç ayrı paket sunmaktadır. Farklı kapsamlara sahip bu kasko türlerinden kendinize ve aracınıza uygun olanı seçebilir, dilerseniz ek teminatlarla poliçenizi genişletebilirsiniz.

HDI Sigorta Kasko Sorgulama

 

HDI Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada yer alan kısımları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sigorta şirketlerinden gelen teklifleri saniyeler içinde tek ekranda görebilir ve ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

HDI Sigorta Kasko Fiyatları

 

HDI Sigorta kasko fiyatları kasko poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Seçtiğiniz kasko paketinin yanı sıra poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçe fiyatınızda farklılığa neden olacaktır. Bunun yanı sıra aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı gibi bilgiler ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti ve hasar geçmişi de kasko fiyatını doğrudan etkilemekte.