Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Halk Sigorta
Kasko Sigortası

Halk Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aracınızı kaskolatmak, trafikte meydana gelebilecek olası kazalara karşı size maddi güvence sağlar. Aracınızda oluşacak hasar ve arızların onarımını kaskonuz ile karşılayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Halk Sigorta Kasko

 

Halk Sigorta Ayrıcalıklı Kasko ile aracınız trafikte meydana gelebilecek risklere karşı güvende! Hasarsızlık koruma teminatı, muafiyetsiz orijinal cam desteği, anahtar kaybında yükseltilmiş teminat ile Halk Sigorta Ayrıcalıklı Kasko’nun ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Halk Sigorta Kasko Sorgulama

 

Halk Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından destek alabilirsiniz. Kasko sayfasında yer alan kasko sorgulama aracının ilgili kısımlarını güncel araç ve ruhsat sahibi bilgileri ile doldurarak sorgulamanızı başlatabilir, saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen özel teklifleri görüntüleyebilirsiniz.

Halk Sigorta Kasko Fiyatı

 

Halk Sigorta kasko fiyatinı Hangikredi.com kasko sayfasından öğrenebilirsiniz. Halk Sigorta kasko poliçesi fiyatı poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçenin fiyatını yükseltebilir. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli ve kullanım amacı bilgileri ile birlikte ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği ve hasar geçmişi de kasko fiyatının belirlenmesindeki ana unsurlardandır.