Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Güneş Sigorta
Kasko Sigortası

Güneş Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası aracınızı, trafikte meydana gelebilecek hasar risklerine karşı maddi güvence altına alır. En avantajlı kasko poliçesi seçeneğini bularak aracınıza uygun fiyat ile geniş kapsamlı bir koruma sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Güneş Sigorta Kasko

 

Güneş Sigorta’nın sunduğu farklı kasko paketleri ile aracınızı, bütçenizi zorlamadan maddi güvence altına alabilirsiniz. Güneş Sigorta’dan yaptırabileceğiniz kasko paketleri şu şekildedir:

  • Güneş Genişletilmiş Kasko
  • Güneş Muafiyetli Genişletilmiş Kasko
  • Güneş Pert Kasko
  • Yeşil Kasko

Bu paket seçeneklerinden kapsamı fiyatı size uyan bir kaskoyu seçerek aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz kasko paketini ek teminatlarla genişletebilirsiniz.

Güneş Sigorta Kasko Sorgulama

 

Güneş Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko sayfasındaki  sorgulama aracının ilgili alanalarını doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilir, sigorta şirtketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz. Güneş Sigorta anlaşmalı servsiler konusu ile ilgili detaylı bigiye Güneş Sigorta'nın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Güneş Sigorta Kasko Fiyatları

 

Güneş Sigorta kako fiyatları farklı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Seçtiğiniz kasko paketi ve poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar ile birlikte aracın yaş, marka, model, kullanım amacı gibi bilgileri ve ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, meslek, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri kasko fiyatının belirleyicisidir.