Güneş Sigorta
Kasko Sigortası

Güneş Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Güneş Sigorta Kasko

 

Güneş Sigorta’nın sunduğu farklı kasko paketleri ile aracınızı, bütçenizi zorlamadan maddi güvence altına alabilirsiniz. Güneş Sigorta’dan yaptırabileceğiniz kasko paketleri şu şekildedir:

  • Güneş Genişletilmiş Kasko
  • Güneş Muafiyetli Genişletilmiş Kasko
  • Güneş Pert Kasko
  • Yeşil Kasko

Bu paket seçeneklerinden kapsamı fiyatı size uyan bir kaskoyu seçerek aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz kasko paketini ek teminatlarla genişletebilirsiniz.

Güneş Sigorta Kasko Sorgulama

 

Güneş Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan kasko sayfasındaki  sorgulama aracının ilgili alanalarını doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilir, sigorta şirtketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz.

Güneş Sigorta Kasko Fiyatları

 

Güneş Sigorta kako fiyatları farklı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Seçtiğiniz kasko paketi ve poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar ile birlikte aracın yaş, marka, model, kullanım amacı gibi bilgileri ve ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, meslek, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri kasko fiyatının belirleyicisidir.