Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Gulf Sigorta
Kasko Sigortası

Gulf Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aracınızı hasarlara karşı maddi koruma altına alan kasko sigortası ile aracınızın onarılması için yüksek bedeller ödemenize gerek kalmaz. Kasko poliçeniz ile ayrıca yol yardım, mini onarım, çekici, ambulans gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Gulf Sigorta Kasko Nedir?

 

Gulf Sigorta kasko ile aracınızın başına gelebilecek hasarlar için aracınızı maddi güvence altına alıyor. Genişletilmiş kasko seçeneği sunan Gulf Sigorta aynı zamanda sunduğu ek teminatlarla poliçenizn kapsamını genişletebilme olanağı da sunuyor. Ayrıca yolda başınıza gelebilecek acil durumlar için sunduğu asistanz hizmetleri ve mini onarım hizmeti ile Gulf Sigorta Kasko ihtiyacınız olan her an yanınızda!

Gulf Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Gulf Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com Kasko sayfasında yer alan kasko sorgulama aracından destek alabilirsiniz. Kasko sorgulama aracındaki ilgili alanları araç ve ruhsat sahibine yönelik doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgualama yapabilir, kasko şirketlerinden gelen teklifleri görüntüleyebilirsiniz.

Gulf Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Gulf Sigorta kasko fiyatını öğrenmek için Hangikredi.com Sigorta sayfasından kasko sorgulaması yaparak kasko poliçesi tekliflerini görüntüleyebilirsiniz. Kasko fiyatı genel olarak bazı değişkenlere bağlıdır. Yaptıracağınız kaskonun kapsamı, poliçeye dahil edilmesini istediğiniz ek teminatlar, aracın yaş, marka, model, kullanım amacı gibi bilgileri, ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği ve hasar geçmişi kasko fiyatını belirleyen ana unsurlardır.