Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Groupama Sigorta
Kasko Sigortası

Groupama Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aracınızı kaskolatarak olası risklere karşı maddi önlem alabilirsiniz. Kasko poliçeniz sayesinde aracınızın başına gelebilecek yüksek tutarlı hasarlar için daha az ödeyebilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Groupama Sigorta Kasko Nedir?

 

Aracınızın başına gelebilecek hasarlar için finansal destek sağlamayı amaçlayan kasko sigortasını Groupama Sigorta’nın avantajlı poliçe teklifleriyle yaptırabilirsiniz. Kaskonun sunduğu ana teminatların yanı sıra ferdi kaza, sel, su baskını, terör, hukuksal koruma, asistans hizmetleri, yurt dışı kapsamı gibi ek teminatlar ile poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Groupama Sigorta’nın sunduğu kasko paketleri arasında şunlar yer almaktadır:

  • Süper Oto
  • Elit Kasko
  • Klasik Oto
  • Marka Kasko
  • Moto Kasko

Groupama Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Groupama Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İlgili alanları araç ve ruhsat sahibi ile ilgili doğru bilgiler ile doldurarak hemen sorgulama yapabilir ve sigorta şirketlerinden gelen teklifleri görüntüleyebilirsiniz.

Groupama Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Groupama Sigorta kasko fiyatları değişkendir. Öncelikle yaptırdığınız poliçenin kapsamı kasko poliçesinin fiyatının ana belirleyecesi olacaktır. Bunun dışında aracın yaş, marka, model, kullanım amacım, trafiğe kayıtlı olduğu il gibi bilgilerle birlikte ruhsat sahibinin yaş, meslek, cinsiyet gibi özellikleri de kasko fiyatını doğrudan etkilemektedir.