Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Generali Sigorta
Kasko Sigortası

Generali Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortarsı, aracınızı trafikteki risklere karşı maddi anlamda güvence altına alan bir sigorta türüdür. Kasko poliçesi yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlara karşı maddi koruma altına alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Generali Sigorta Kasko Nedir?

 

Generali Sigorta’nın sunduğu kasko sigortası ile aracınızı olası risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Generali Sigorta Benim Kaskom ürünü ile tüketiciye esnek teminat paketleri sunar. Benim Kaskom ile ihtiyacınıza ve bütçenize uygun kaskoyu kendiniz şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz kaskonuzu tam kapsamlı yapabilir dilerseniz sadece ihtiyaç duyduğunuz risklere karşı güvence sağlayan kasko poliçesi satın alabilirsiniz.

Generali Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Generali Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından destek alabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan hesaplama aracının ilgili alanlarını kendiniz ve aracınızla ilgili doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama yapabilir, saniyeler içinde sigorta şirketlerinden gelen teklifleri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Generali Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Generali Sigorta kasko fiyatı oluşturduğunuz poliçeye ve aracınız ile sizin bazı özelliklerinize göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını arttırabilir. Poliçe ne kadar kapsamlı olursa fiyatı da o kadar artacaktır. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti, hasarsızlık geçmişi de poliçe fiyatının belirleyicisidir. Hemen kasko teklifi alarak kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz.