Ergo Sigorta
Kasko Sigortası

Ergo Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ergo Sigorta Kasko

 

Ergo Sigorta Başka Kasko sigortası ile aracınız risklere karşı güvende! Ergo Sigorta Başka Kasko’nun sunduğu temel teminatların dışında ek hizmet ve teminatları da poliçenize dahil ettirebilirsiniz. Hasarsızlık indiriminizi bozmayacak Başka Servis, çekici, yol yardımı, çilingir, sürücü hizmeti, lastik değişimi, ikame araç, tıbbi nakil, küçük hasar onarımı hizmeti yararlanabileceğiniz ek hizmetlerden.

Ergo Sigorta Kasko Sorgulama

 

Ergo Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com’dan gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com kasko sayfasında yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilir ve bu sayfada yer alan ilgili alanları güncel ve doğru bilgilerle doldurarak sorgulama başlatabilirsiniz. Sorgulama sonucunda sigorta şirketlerinin tekliflerini görebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ergo Sigorta Kasko Fiyatı

 

Ergo Sigorta kasko fiyatı poliçenin kapsamına ve araç özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poliçeye dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını yükseltirken aracın yaş, marka, model, kullanım amacı gibi özellikleri ile birlikte ruhsat sahibinin yaş, meslek, cinsiyet, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri poliçenin fiyatını belirleyen esas unsurlardır.