Doğa Sigorta
Kasko Sigortası

Doğa Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko

 

Doğa Sigorta kasko ile aracınızı risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Dışarıdan gelen zararlara karşı tüm temel teminatları içerek genişletilmiş kasko seçeneğini sunan Doğa Sigorta kaskonuzun kapsamını dilerseniz ek teminatlarla genişletebilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko Sorgulama

 

Doğa Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfası aracılığı ile yapabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına geçebilir, bu sayfadaki ilgili alanları doğru ve güncel bilgilerle doldurarak saniyeler içinde sigorta şirketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko Fiyatı

 

Doğa Sigorta kasko fiyatı bazı değişkenlere bağlıdır. Poliçenize ek teminat dahil ettirmek isterseniz poliçenizin fiyatı artacaktır. Aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, hasar geçmişi gibi bilgiler ise kasko poliçesinin fiyatını doğrudan etkilemektedir.