Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Doğa Sigorta
Kasko Sigortası

Doğa Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Avantajlı kasko poliçesi seçeneklerinden birine sahip olarak aracınızı trafikte meydana gelebilecek olası kazalara karşı maddi güvence altına alabilir, hasar tazmini sayesinde cebinizden para ödemek zorunda kalmadan aracınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Doğa Sigorta Kasko Nedir?

 

Doğa Sigorta kasko ile aracınızı risklere karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Dışarıdan gelen zararlara karşı tüm temel teminatları içerek genişletilmiş kasko seçeneğini sunan Doğa Sigorta kaskonuzun kapsamını dilerseniz ek teminatlarla genişletebilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Doğa Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfası aracılığı ile yapabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına geçebilir, bu sayfadaki ilgili alanları doğru ve güncel bilgilerle doldurarak saniyeler içinde sigorta şirketlerinin tekliflerini görüntüleyebilirsiniz.

Doğa Sigorta Kasko Fiyatı Avantajlı mı?

 

Doğa Sigorta kasko fiyatı bazı değişkenlere bağlıdır. Poliçenize ek teminat dahil ettirmek isterseniz poliçenizin fiyatı artacaktır. Aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı ve ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, hasar geçmişi gibi bilgiler ise kasko poliçesinin fiyatını doğrudan etkilemektedir.