Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Bereket Sigorta
Kasko Sigortası

Bereket Sigorta'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası aracınızda meydana gelebilecek arıza ve hasarların onarılmasının yanı sıra yol yardım,araç çekme,ambulans,mini onarım gibi aracınızla ilgili aklınıza gelebilecek pek çok konuda size hizmetler sunan bir sigorta türüdür.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Bereket Sigorta Kasko

 

Bereket Sigorta’dan kasko yaptırarak olası risklere karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Çarpışma,çarpma,yanma,bir cismin araba çarpması ya da düşmesi,üçüncü kişilerin kötü niyet ya da muziplikle araca zarar vermesi,aracın ya da parçalarının çalınması gibi temel kasko teminatlarının yanı sıra farklı risklere karşı ek teminatlar da sunan Bereket Sigorta kasko poliçenizi ek teminatlarla genişleterek daha fazla riske karşı güvence sağlayabilirsiniz.

Bereket Sigorta Kasko Sorgulama

 

Bereket Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com Kasko sayfasında yer alan kasko sorgulama aracını kullanabilirsiniz. “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak ulaşacağınız Kasko Sorgulama sayfasındaki ilgili alanları doğru ve güncel araç ve ruhsat sahibi bilgileri ile doldurarak sorgulama yapabilir ve saniyeler içinde kasko şirketlerinden gelen teklifleri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Bereket Sigorta Kasko Fiyatı

 

Bereket Sigorta kasko fiyatı için sitemizden sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama aracındaki ilgili alanları doğru bir şekilde doldurarak sizin için sunulan kasko tekliflerini görebilirsiniz. Kasko fiyatı sabit olmayıp poliçe kapsamı,araç özellikleri ve ruhsat sahibi özelliklerine göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı,ruhsat sahibinin ise yaşı,cinsiyeti,mesleği ve hasar geçmişi kasko fiyatını doğrudan etkiler. Kaskoya konu alan aracın ruhsat sahibi geçmişte herhangi bir hasara neden olmamışsa hasarsızlık indiriminden faydalanarak daha avantajlı fiyatlarla kasko yaptırabilir.