Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Axa Sigorta
Kasko Sigortası

Axa Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aracınıza kasko sigortası yaptırarak başınıza gelebilecek herhangi bir hasar durumu için maddi güvence elde edebilir, aracınızın ücretsiz ya da düşük ücretlerle onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

AXA Sigorta Kasko Nedir?

 

AXA Sigorta kasko seçenekleri ile aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. AXA Sigorta’nın farklı kapsamlara sahip avantajlı kasko paketlerinden kendinize uygun olanı seçebilir, AXA Sigorta’nın ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

AXA Sigorta’nın kasko paketleri şunlardır:

  • Maksimum Kasko Sigortası
  • Tutumlu Kasko Sigortası
  • Lacivert Kasko Sigortası
  • Büyük Hasar Kasko Sigortası

AXA Kasko Sigortası seçenekleri ile aracınızı çarpmaya, çarpışmaya, yangına, hırsızlığa, doğal afetlere, greve, lokavta, halk hareketine, teröre, kargaşalığa, kötü niyetli hareketlere, cam kırılmasına, sigara ve türevi maddelerin temas etmesi sonucu çıkacak yangın dışındaki zararlara, hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz.

AXA Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

AXA Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan aracı kullanarak ruhsat sahibinin kişisel bilgileri ve araç bilgileri ile sorgulama yaparak kasko teklifi alabilir ve kasko tekliflerini karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kasko sigortası seçeneğine kolayca karar verebilirsiniz. AXA Sigorta anlaşmalı servisler ile ilgili detaylı bilgiye AXA Sigorta'nın kendi web sayfasından ulaşabilirsiniz.  

AXA Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

AXA Sigorta kasko fiyatları pek çok etmene bağlı olarak değişiklik gösterir. Öncelikle seçeceğiniz kasko paketi poliçe fiyatını belirlerken ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, hasar geçmişi ve aracın yaş, marka, model, kayıtlı olduğu il, kullanım amacı gibi özellikleri de poliçe fiyatını doğrudan etkiler. AXA Sigorta kasko teklifi alarak poliçe fiyatlarını öğrenebilirsiniz.