Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ankara Sigorta
Kasko Sigortası

Ankara'dan Kasko Yaptırın,Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası,aracınızda oluşabilecek arıza ve hasarların tazminini sağlayan bir sigorta türüdür. İsteğe bağlı olan kasko sigortası ile maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ankara Sigorta Kasko

 

Ankara Sigorta kasko sigortası ile trafikte başınıza gelebilecek olası risklere karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Ankara Sigorta’nın sunduğu ek teminatlar ve hizmetler arasından ihtiyacınıza uygun olanları seçerek aracınıza özel kasko poliçenizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Sigorta Kasko Sorgulama

 

Ankara Sigorta kasko sorgulaması için Hangikredi.com kasko sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan “Kasko Fiyatı Karşılaştır” butonuna tıklayarak sorgulama sayfasına gidebilir,buradaki ilgili alanları doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulamanızı yapabilirsiniz. Sigorta şirketlerinden gelen teklifleri kolayca karşılaştırabilir ve alacağınız kaskoya kolayca karar verebilirsiniz.

Ankara Sigorta Kasko Fiyatı

 

Ankara Sigorta kasko fiyatı poliçenin kapsamı ile birlikte araç ve ruhsat sahibinin özelliklerine göre dğeişiklik gösterir. Poliçenize dahil edilecek ek teminat ve hizmetler poliçe fiyatını arttırırken ruhsat sahibinin geçmişte kaza yapmamış olması hasarsızlık indirimi hakkı elde etmesini sağlayabilir. Ayrıca aracın yaşı,markası,modeli ve kullanım amacı; ruhsat sahibinin ise yaşı,mesleği ve cinsiyeti poliçe fiyatını doğrudan etkiler.