Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası

Anadolu'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Anadolu Sigorta Kasko Nedir?

 

Anadolu Sigorta kasko seçenekleri ile aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Anadolu Sigorta’nın kasko seçenekleri ile hasarsızlık indirimi koruma teminatı gibi ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebileceğiniz gibi mini onarım, asistans, yaygın anlaşmalı servis ağı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Anadolu Sigorta’nın genişletilmiş kasko seçeneği Hesaplı Kasko Sigortası ile aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teminatlara bir arada sahip olabilirsiniz. Hususi otomobil ve maksimum 7 koltuk kapasiteli yolcu taşıyan glass van tipi kamyonetler için daha hesaplı olan bu kasko ürünü ile anlaşmalı servislerden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Anadolu Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan hesaplama aracına ruhsat sahibinin kişisel bilgileri ve araç bilgilerini girerek sigorta şirketlerinden teklif alabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Anadolu Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini Anadolu Sigorta'nın kendi web sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Sigorta anlaşmalı servisler bilgisine Anadolu Sigorta'nın kendi web sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Anadolu Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Anadolu Sigorta kasko fiyatları poliçenin kapsamı başta olmak üzere pek çok farklı etmene göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenin fiyatını etkiler. Bunun yanı sıra aracın marka, model, yaş gibi özellikleri ve sigortalının yaş, meslek, cinsiyet, hasar geçmişi gibi özellikleri de kasko poliçesinin fiyatını etkileyecektir.