Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Allianz Sigorta
Kasko Sigortası

Allianz Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası yaptırarak trafikte başınıza gelebilecek maddi ve bedeni hasarlara karşı önlem alabilirsiniz. Düşük tutarlar ödeyerek alacağınız kasko poliçenizle aracınızda oluşabilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Allianz Sigorta Kasko Nedir?

 

Aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alan kasko sigortasını, Allianz Sigorta’nın farklı kasko seçeneklerinden faydalanarak avantajlı fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Allianz Akıllı Kasko Sigortası sayesinde aracınız hasara uğradığında Türkiye genelindeki 100’e yakın Akıllı Kasko Hizmet noktalarında aracınızı hemen tamir ettirebilirsiniz. Allianz Akıllı Sigorta, ihtiyacınıza yönelik kasko teminatı seçeneklerini avantajlı fiyatlarla sunar. Ek hizmetleri arasında mini onarım, çekici hizmeti, yedek araç hizmeti, yeni değer klozu, yardım hizmeti gibi hizmetler yer almaktadır.

Allianz Tüm Oto Genişletilmiş Kasko seçeneği ile aracınızın başına gelebilecek pek çok farklı riski güvence altına alabilirsiniz. Geniş kapsamının yanı sıra zengin asistans hizmetleri, hızlı hasar süreci ve ekstra indirimlerle de dikkat çekiyor.

Allianz Sigorta’nın kasko seçenekleri arasında ayrıca marka bazlı kasko ürünleri de bulunmaktadır. Bazı otomobil markaları için özel hazırlanmış kasko paketleri sayesinde aracınız özel koruma altında!

Allianz Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Allianz Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından yararlanabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan sorgulama aracı ile kişisel bilgilerinizi ve araç bilgilerinizi girerek sorgulama yapabilirsiniz. Sitemizden kasko teklifleri alabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Allianz Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Allianz Sigorta kasko fiyatları çeşitli etmenlere göre değişiklik gösterir. Seçeceğiniz kasko paketinin yanı sıra poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar ile aracınızın marka, model ve yaş bilgisi de kasko poliçesinin fiyatını etkiler. Ayrıca sigortalının hasar geçmişi de poliçenin fiyatını etkileyen unsurlardan.