AkSigorta
Kasko Sigortası

AkSigorta’dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Aksigorta Kasko Ürünleri

 

Aksigorta kasko ürünlerinden hem aracınız hem de bütçeniz için en avantajlı olanı seçerek aracınızı oluşabilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Aksigorta’nın farklı ihtiyaçlara yönelik tasarladığı kasko paketleri şöyle:

  • Akkasko
  • Muafiyetli Oto Kaskom
  • Pratik Kasko
  • Ticari Kasko

Aksigorta kasko ürünlerinin ana teminatları ve poliçenize dahil ettirebileceğiniz ek teminatlar ile aracınızı geniş bir maddi güvence altına alabilir; asistans, vale , çekici gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Aksigorta Kasko Sorgulama

 

Aksigorta kasko sorgulamasını sitemizde yer alan kasko sorgulama aracı ile yapabilirsiniz. Araç ve ruhsat sahibine ilişkin bilgileri girerek kasko sorgulaması yapabilir ve kasko teklifli alabilirsiniz. Kasko tekliflerini karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kasko ürününe kolayca karar verebilirsiniz.

Aksigorta Kasko Fiyatları

 

Aksigorta kasko fiyatları seçtiğiniz kasko tipine göre değişiklik gösterir. Her kasko ürününün fiyatı farklı olduğu gibi poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar da poliçenizin fiyatını değiştirecektir. Ayrıca aracın yaş, marka, model, kullanım amacı, kayıtlı olduğu il gibi bilgiler ile ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, hasar geçmişi de poliçe fiyatını etkiler.