Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

AkSigorta
Kasko Sigortası

AkSigorta’dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Aracınıza kasko yaptırarak meydana gelebilecek olası kazalara karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz. Kasko sigortanız sayesinde hiçbir ücret ödemeden aracınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Aksigorta Kasko Ürünleri Neler?

 

Aksigorta kasko ürünlerinden hem aracınız hem de bütçeniz için en avantajlı olanı seçerek aracınızı oluşabilecek hasarlara karşı maddi güvence altına alabilirsiniz. Aksigorta’nın farklı ihtiyaçlara yönelik tasarladığı kasko paketleri şöyle:

  • Akkasko
  • Muafiyetli Oto Kaskom
  • Pratik Kasko
  • Ticari Kasko

Aksigorta kasko ürünlerinin ana teminatları ve poliçenize dahil ettirebileceğiniz ek teminatlar ile aracınızı geniş bir maddi güvence altına alabilir; asistans, vale , çekici gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Aksigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Aksigorta kasko sorgulamasını sitemizde yer alan kasko sorgulama aracı ile yapabilirsiniz. Araç ve ruhsat sahibine ilişkin bilgileri girerek kasko sorgulaması yapabilir ve kasko teklifli alabilirsiniz. Kasko tekliflerini karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kasko ürününe kolayca karar verebilirsiniz. Aksigorta anlaşmalı servisler ile ilgili detaylı bilgiye Aksigorta resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aksigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Aksigorta kasko fiyatları seçtiğiniz kasko tipine göre değişiklik gösterir. Her kasko ürününün fiyatı farklı olduğu gibi poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar da poliçenizin fiyatını değiştirecektir. Ayrıca aracın yaş, marka, model, kullanım amacı, kayıtlı olduğu il gibi bilgiler ile ruhsat sahibinin yaş, cinsiyet, hasar geçmişi de poliçe fiyatını etkiler.