Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

DenizBank İhtiyaç Kredisi

DenizBank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka Faiz Tahsis Ücreti Aylık Taksit Toplam Ödeme
İhtiyaç Kredisi
Faiz:
%1,92
Aylık Taksit:
2.058,68 TL
Toplam Ödeme:
74.362,48 TL ?

Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

Kredi Tutarı: 50.000,00 TL

Banka Tahsis Ücreti: 250,00 TL

Faiz Tutarı: 24.112,48 TL

Toplam Ödeme:74.362,48 TL

Bankanız ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 1000 TL - 55000 TL
 • 1 - 36 Ay
 • %1,92

DenizBank'ın Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

DenizBank İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi her daim avantajlı oranlarla tüketicilerin hizmetinde! DenizBank ihtiyaç kredisi başvurunuzun onaylanabilmesi için bazı kriterleri sağlamanız gerekiyor. Bu kriterlerden en önemlisi kredi notu. Kredi notu bankacılık sistemine girdiğiniz andan itibaren ödemelerinizi ne kadar düzenli yaptığınızı gösterdiği için riskli grupta olanların başvurularının onaylanma ihtimali oldukça düşük. Aşağıda kredi notu aralıklarının risk durumlarını görebilirsiniz:

 • 0-699 en riskli
 • 700-1099 orta riskli
 • 1100-1499 az riskli
 • 1500-1699 iyi
 • 1700-1900 çok iyi

Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa başvurunuzun onaylanma ihtimali de o kadar yüksek olacaktır. 

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi başvurusu HangiKredi sayfası üzerinden direkt olarak yapılabilir. Bankaların kredi faiz oranlarını hesaplama ve karşılaştırmaya olanağı sunan HangiKredi hesaplama sayfalarından anında DenizBank tüketici kredisi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda DenizBank mobil uygulama, internet sitesi, ATM ve şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuruya kısa sürede geri dönüş yapan banka sayesinde, nakit ihtiyacınızı hızla çözüme kavuşturabilirsiniz.

DenizBank İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

 

DenizBank ihtiyaç kredisine 18-80 yaş aralığındaki herkes başvuruda bulunabilir. Emekli olan ya da yaşı ileri olan kişiler için banka hayat sigortasını zorunlu tutabilir. Bunun sebebi ise herhangi bir vefat durumunda, bankaya sigorta tarafından ödeme yapılmasının ve mirasçılara herhangi bir borç kalmamasının sağlanması. Yaş konusunda geniş aralıklar sunan DenizBank kredi sorgulama yaparken kredi notu ve gelir belgesine de dikkat ediyor. Hali hazırda çalışanlardan en az 3 aylık sigorta giriş belgesi talep eden banka, şube ile görüşülmesi durumunda yeni sigorta girişi olanlara yardımcı olabiliyor. Bunun için direkt olarak şube ile görüşülmesinde fayda var.

DenizBank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

 

DenizBank ihtiyaç kredisi için bazı belgelerin şubelere iletilmesi gerekiyor. Online olarak başvuru yapmış olsanız bile işlemlerin tamamlanması için şubeyi ziyaret ederek evraklarınızı teslim etmelisiniz. Aşağıda DenizBank tüketici kredisi için gerekli olan belgeleri bulabilirsiniz:

 

 • Bireysel kredi başvuru formu
 • Nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi
 • Ücretli çalışanlardan maaş bordrosu ya da iş yerinin imzaladığı maaş yazısı, serbest meslek sahibi olanlar için son 3 yıllık vergi levhası
 • İkametgah belgesi ya da son aya ait resmi bir fatura örneği
 • Kira belgesi beyan edilecekse tapu fotokopisi ve kira kontratı
 • Faiz geliri beyan edilecekse yatırım hesabı belgesi

DenizBank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi faiz oranları konusunda önceden yorum yapmak mümkün değil. Bankanın kendi prosedürleri ve kararları doğrultusunda ilerleyen faiz oranları hakkında resmi açıklama yapılmadan düşecek ya da inecek yorumunda bulunmak imkansız. Piyasadaki değişikler, bankanın ekonomik durumu ve arz-talep ilişkisine bağlı olarak faiz oranlarında değişiklik yapılabilir. Güncel veriler doğrultusunda aşağıda faiz oranlarını ve vadelerini görebilirsiniz:

Kredi Tutarı (TL)

Vade (Ay)

Aylık Faiz Oranı (%)

Aylık Taksit Tutarı (TL)

Kredi Tahsis Ücreti (TL)

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL)

Aylık Toplam Maliyet Oranı (%)

Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)

3.000

12

1,24

274,83

15

42,73

1,71

20,59

10.000

12

1,76

952,11

50

142,43

2,48

29,81

10.000

24

1,76

535,44

50

184,63

2,43

29,21

10.000

36

1,76

399,42

50

238,01

2,41

29,00

Tablodaki hesaplamalar 25 Eylül 2020 tarihindeki güncel veriler ile oluşturulmuştur.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi pek çok türe göre çeşitlilik gösteriyor. Kullanıcıların tam olarak ihtiyaçlarına yönelik krediyi alabilmeleri için sağlanan alt kategorileri aşağıda bulabilirsiniz.

Eğitim Kredisi: Avantajlı faiz oranları ile 36 aya kadar vade seçeneği sunan eğitim kredisi sayesinde özel okul, üniversite ya da özel kurs ücretlerinin karşılanması mümkün. Kişi 18 yaşından büyükse kendisi kredi başvurusunda bulunabileceği gibi velisi de başvuru yaparak eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Cebimde Kredi: 55.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için 36 aya varan vadelerle, evrak ve kefilsiz kredi alınmasını sağlayan Cebimde Kredi ürünü için mesaj atmak yeterli. SMS ile yapılan başvurular neticesinde anında kullanılabilecek olan kredi miktarı bildirilir ve en yakındaki DenizBank şubesine başvurarak kredinizi almanız beklenir.

Bireysel Finansman Kredisi: Ev teminatını kullanarak bireysel finansman kredisi veren bu ürün sayesinde nakit ihtiyacınız kolaylıkla karşılanır. İpotek edilecek evin değerinin en fazla yüzde 80’ine kadar bu krediden yararlanmak mümkün.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce mutlaka vade ve faiz oranlarını hesaplamak gerekiyor. Tahmini ödeme planı çıkarmak ve kendinizi buna göre ayarlamak adına HangiKredi kredi hesaplama sayfasından DenizBank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda diğer bankaların sunduğu fırsatları da değerlendirerek karşılaştırma yapmanız mümkün.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi işlemlerini yaparken belli bir dosya masrafını müşterilere yansıtıyor. Bir ödeme olarak değil, kredinin ana tutarından keserek alınan dosya masrafı, yasal düzenlemeler ile toplam kredi tutarının binde 5’ini geçemiyor.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

 

18-80 yaş aralığındaki herkes kolaylıkla DenizBank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Emekliler için farklı seçenekler de sunan banka, yaş aralığını geniş tutarak nakit ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını hedefliyor. Çok ileri yaşlardaki vatandaşlardan güvenlik açısından bazı sağlık belgeleri ve hayat sigortası talep edilebiliyor.

DenizBank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Mümkün mü?

 

DenizBank ihtiyaç kredisi alt kategorileri içerisinde yer alan cebimde kredi seçeneğinde 55.000 TL’ye kadar evraksız ve kefilsiz kredi verebiliyor. Çok yüksek tutarlar olmadığı için teminat konusunda çok sıkı davranılmasa da diğer ihtiyaç kredisi kategorilerinde, özellikle tutar yükseldiği için kefil ya da ipotek gibi herhangi bir teminat istenmesi söz konusu.

DenizBank Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

DenizBank tüketici kredisi için başvuruda bulunurken öncelikle ihtiyacınızı tespit etmeniz ve buna göre size en uygun olan kategoriye başvurmanız gerekiyor. Farklı imkanlar ve şartlar sunan kategorilerden size en uygun olanını tercih etmek uzun vadede kâr elde etmenizi sağlar. Bir diğer konu da toplam borçlarınız. Eğer aylık gelirinizin yarısı kadar kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa DenizBank başvurunuzu direkt olarak olumsuz yanıtlar. Aynı şekilde kredi notunuzun da risk grubunda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Şubelerle görüşüldüğünde yardımcı olunsa bile kefil ya da ipotek olmadan kredi notu düşük olanlara nakit desteğinde bulunulması mümkün değil.

DenizBank kredi başvurusu yapmadan önce gelir ve kredi bilgileriniz üzerinden gerekli hesaplamaları yapabilirsiniz. HangiKredi kredi hesaplama aracında yer alan ilgili alanları doldurmanızın ardından, diğer bankalarla karşılaştırma yapabilir, aynı zamanda direkt olarak DenizBank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 1.000 TL

Max. Tutar 55.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %31,4400

Max. Yıllık Maliyet Oranı %32,2300

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, DenizBank'ın yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 411,74 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %31,9300'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 14.872,64 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!