Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hellobar image
hangikredi.com

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom sınırsız ADSL ve fiber internet paketleri için ücretsiz Türk Telekom başvuru hizmeti Hangikredi.com'da! 

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER
MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ
 • Müşteri İlişkileri

  4,0

 • İnternet Hızı

  4,2

 • Kesintisiz İnternet

  4,4

 • Hizmet Kalitesi

  4,2

 • Değerlendirme Ortalaması

  4,2

Hemen Siz de Değerlendirin

DİĞER KAMPANYALAR

Tüm internet paketlerini sorgulayın,
en hızlı fiber kampanyalarına veya en ucuz fiyatlara sahip ADSL tarifelerine anında başvurun!

TÜM MARKA KAMPANYALARINI GÖSTER

İnternet Türleri

Türk Telekom Sınırsız İnternet

Türk Telekom limitsiz internet seçenekleri ile internet keyfini ara vermeden yaşayın! Türk Telekom’un sunduğu avantajlı sınırsız internet paketleri ile yüksek ücretler ödemeden limitsiz internete sahip olabilirsiniz.

Limitsiz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Fiber İnternet

Türk Telekom fiber internet ile internet keyfini en yüksek hızda yaşayın! Türk Telekom fiber internet paketleri ile uygun fiyatlı fiber internete sahip olabilirsiniz.

Fiber İnternet Kampanyaları

Türk Telekom ADSL İnternet

Türk Telekom ADSL internet paketleri ile uygun ve kaliteli interneti ister evinizde ister iş yerinizde kullanabilirsiniz. Türk Telekom’un sunduğu avantajlı internet paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı hemen seçin!

ADSL İnternet Kampanyaları

Türk Telekom İnternet

 

İster işte ister evde internet için Türk Telekom avantajlı internet kampanyaları ile yanınızda! Türk Telekom intenet hızlı ve kaliteli interneti ayağınıza getiriyor. İnternet hizmetinin yanı sıra TV ve telefon hizmeti de sunan Türk Telekom, sunduğu çeşitli internet paketleri ile her tür ihtiyaca hitap ediyor. Türk Telekom hız testi ile mevcut internetinizin hızını ölçümleyebilirsiniz.

Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! Türk Telekom'un fiber internet, hiper internet ve ultra internet gibi bağlantı seçenekleri ile oluşturduğu internet paketlerinden size uyan bir tanesini seçerek kaliteli internet keyfini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! Türk Telekom internet paketleri ile hızlı ve kaliteli internet evinizde! 

Türk Telekom İnternet Paketleri

 

Türk Telekom internet paketleri kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuştur. Türk Telekom fiber internet, Türk Telekom limitsiz internet ve Türk Telekom adsl gibi seçeneklerin tek başına ya da TV yayını ve telefon hizmeti ile birlikte alınabileceği paket seçeneklerinden kendi kullanımınıza uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. En avantajlı evde internet paketleri ile en uygun internet keyfi evinize geliyor!

Türk Telekom Kampanyaları

 

Farklı dönemlerde uygulanan Türk Telekom kampanyaları kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla almanızı sağlar. Bir ya da birkaç hizmetin bir araya getirildiği Türk Telekom kampanyalarnı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Ev internet paketleri ile evinizde kullanacağınız en ucuz interneti bulmak için hemen sorgulama yapabilirsiniz. 

Türk Telekom Fiber İnternet

 

Türk Telekom fiber internet, Türkiye’de fiber internetin öncüsü. İnternet hızını kat kat arttıran fiber interneti evinizde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Türk Telekom'un "Fiber Nerede Hizmeti" ile bulunduğunuz noktada fiber altyapısı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Türk Telekom Sorgulama ve Başvuru

 

Türk Telekom ​internet sorgulamasını Hangikredi.com İnternet Kampanyaları sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ilgili alanları istekleriniz doğrultusunda doldurarak sorgulama yapabilir, tek ekran üzerinde görüntülenen ürünleri detaylarıyla inceleyebilrisiniz. Dilerseniz karşılaştırma seçeneğini kullanarak internet fiyatı ve özellik bakımından ürünler arası karşılaştırma yapabilir, en ucuz internt paketini kolayca bulabilirsiniz. Türk Telekom ​internet başvurusunu da yine sitemiz üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Sınırsız internet fiyatlarını öğrenmek için hemen sorgulama yapın!

TTNET ve Türk Telekom Birleşti

 

Türkiye’nin internet servis sağlayıcı olarak kurulan TTNET ve Türk Telekom birleşti. Esas itibari ile bir Türk Telekom iştiraki olan TTNET, Nisan 2006’dan beri hizmetlerini bu isim altında yürütüyordu. TTNET, 10 yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü ticari faaliyetlerine Ocak 2016 itibariyleyse Avea ve Türk Telekom ile birleşmek suretiyle devam edecek.

Yıllar içerisinde kurumsal bir marka değeri kazanan TTNET, operasyonel gücünü bu şekilde daha da arttırmış oluyor. TTNET ismini kullandığı dönemdeki tüm ürün ve kampanyalarını sürdürmeye devam eden şirket, tüketicilerinin haklarını da aynen korumaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.