Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com
internet-kampanyalari-banner

İnternet ve TV Kampanyaları

İnternet ve TV tarifelerini karşılaştırın, en hızlı ve ucuz tarifeleri seçin!

En Uygun Tarifeler

Superonline 16 Mbps Adsl Sınırsız Internet!
 • Limitsiz
 • 24 Ay
 • 16 Mbit
 • ADSL
ADSL
209,00 TL / Ay
Taşınabilir Süperbox Kutusu ile 4,5 G 250 Gb Kotalı Fiber İnternet!
 • Limitsiz
 • 24 Ay
 • 10 Mbit
 • Fiber
Fiber
399,00 TL / Ay
Taşınabilir Süperbox Kutusu ile 4,5 G 100 Gb Kotalı Fiber İnternet!
 • Limitsiz
 • 24 Ay
 • 10 Mbit
 • Fiber
Fiber
249,00 TL / Ay

Çalıştığımız Firmalar

Müşteri Yorumları

 • O
  Oktay N. – Veteriner

  İnternet paketlerinin içeriği detaylı şekilde görünüyor ve karşılaştırma yapmak çok kolay.

 • S
  Songül K. – Hemşire

  Evimizde kullanmak üzere daha ucuz internet paketi arayışımızı Hangikredi.com sayesinde kolayca sonuçlandırdık. Teşekkür ederiz.

 • R
  Recep S. – Kameraman

  İhtiyacım olan internet paketini bulabilmek için sunduğunuz filtreleme çok işe yarıyor. Zahmetsizce en uygun internet paketini buldum, başvuru yaptıktan sonra hemen arandım.

Neden HangiKredi?

 • neden-hangi-kredi

  Karşılaştır

  Tüm internet tarifelerini kolayca karşılaştırın, en uygununa güvenle başvurun!

 • neden-hangi-kredi

  Tamamen Ücretsiz

  HangiKredi ile avantajlı tarifeleri karşılaştırabilir, ücretsiz bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!

 • neden-hangi-kredi

  Bilgileriniz Güvende

  HangiKredi internet güvenliği sertifikalarına sahiptir ve tüm yasal mevzuatlara uygun çalışır.

Tüm İnternet Kampanyaları

Tüm internet ve TV paketlerini sorugulayın, en uygun fiyatlı ve en hızlı tarifeyi bulun, anında başvurun.

Kolay Başvur

Türkiye'deki En İyi İnternet Sağlayacıları

 

Bir internet sağlayıcısına “en iyi” diyebilmek için en önemli kriter hızı. En uygun internet paketleri için araştırma yapıyorsanız fiyatı kadar hızına da dikkat etmeniz gerekiyor. Yapılan son açıklamaya göre Türkiye’deki evde internet sağlayıcılarının hızları şu şekilde:

 • Türksat Kablo 3.83 Mbps
 • Turknet 3.60 Mbps
 • Turkcell Superonline 3.55 Mbps
 • Türk Telekom 3.38 Mbps
 • Vodafone 3.37 Mbps
 • D Smart 3.26 Mbps

İnternet Bağlatırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 

İnternet paketi araştırması yaparken ilk dikkat etmeniz gereken şey seçeceğiniz internet sağlayacısının, bulunduğunuz konumda altyapısı olup olmadığı. İnternet ile ilgili altyapı çalışmaları son derece gelişmiş durumda olsa da evde fiber internet altyapısının yaygınlığı henüz yeterli değil.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta seçtiğiniz internet paketinin hızı. İntenet deneyimini en iyi şekilde yaşamak ve interneti sorunsuz kullanabilmek için hem sağlayıcının genel hız durumu hem de seçtiğiniz paketin hız sınırı oldukça önemli.

ADSL ve VDSL Farkı Nedir?

 

VDSL, “Very High Speed Digital Subscriber Line” yani çok yüksek hızlı dijital abone hattıdır. Bakır kablolar aracılığı ile iletilir. Santrale yakın mesafede bulunan internet abonelerine yüksek bant genişliği sunar.

ADSL, “Asymmetric Digital Subscriber Line” yani Türkçesi asimetrik sayısal abone hattıdır. Günümüzde fiber teknoloji gelişmiş olsa da hala yaygın olarak kullanılmaktadır. ADSL de VDSL gibi bakır kablolarla iletilir. Genellikle santrale 4 kilometreden fazla olmayan mesafelere dağıtımı yapılır. Ek cihazlar sayesinde daha uzun mesafelere de taşınabilir fakat bu şekilde hızı ve verimi düşer.

İki bağlantı türü arasındaki fark VDSL’in daha hızlı olmasıdır. Her ikisi de bakır kablolarla iletilse de VDSL 100 Mbps’ye kadar yükselebilen bir bant genişliği sunar. Bu da daha hızlı internet demek.

En ucuz internet paketi için HangiKredi’den interent paketleri sorgulaması yapabilir, en ucuz internet paketi seçeneğine kolayca başvurabilirsiniz.
 

Yalın İnternet Nedir?

 

Yalın internet, telefon aboneliği olmadan internet bağlatabilmenizi sağlayan servistir. Pek çok kişinin hatırlayacağı üzere daha önceleri internet bağlatabilmek için bir telefon aboneliğinizin olması gerekiyordu. Yalın internet ya da diğer adıyla yalın DSL servisi sayesinde bu gereklilik ortadan kalkmış durumda. Eğer evinizde telefon aboneliği bulunmuyorsa evde internet paketi araştırması yaparken bu detaya dikkat edebilirsiniz.

Adil Kullanım Kotası Nedir?

 

Adil kullanım kotası, kullanıcıların şebeke kullanımı sırasında yoğun veri trafiği uygulayarak sebep olabileceği hasarları, teknik problemleri ve ağdaki verimliliğin düşüşünü önlemek amacıyla oluşturulmuş bir uygulamadır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ‘nın inisiyatifinde olan bu uygulama ile bellir bir kullanım sınırına gelince internet yavaşlamaya başlar.

En uygun evde internet paketi için HangiKredi’den sorgulama yapabilir ve en ucuz internet kampanyalarını tek ekranda görerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

AKK Kalktı mı?

 

Sabit internette belli bir kullanım limitinden sonra hızın düşmesine neden olan Adil Kullanım Kotası (AKK) 1 Ocak 2019 itibari ile kaldırılmıştır. İnternet tarifeleri artık kotasız olarak sunulmaktadır. En uygun internet kampanyaları için HangiKredi’den sorgulama yapabilirsiniz.

Fiber İnternet Fiyatları

 

İnternet tarifelerinin ücretlendirilmesi kullanım miktarı ve hızına göre değişiklik gösterir. Örneğin sınırsız internet fiyatları ile kotalı internet fiyatı ya da fiber internet fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Fiber internet fiyatlarını Hangikredi’den kolayca olarak öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan hesaplama aracının ilgili alanlarını kriterlerinize uygun şekilde doldurarak sorgulama işlemi başlatabilir, bu sorgulamanın sonucunda beklentilerinize uyan internet paketlerine ulaşabilir ve ücretsiz online başvuruda bulunabilirsiniz. En uygun fiber internet paketini hemen bulun, internet keyfini en avantajlı fiyata satın alın!

En Hızlı İnternet Hangi Firmada?

 

İnternet altyapısı ile ilgili geliştirmeler sürekli devam ederken internet hızları da her geçen gün değişiyor. Aşağıdaki tablodan internet sağlaycılarının hızlarına ulaşabilirsiniz:

Sağlayıcı

Hız

Türksat Kablo

3.83 Mbps

Turknet

3.60 Mbps

Turkcell Superonline

3.55 Mbps

Türk Telekom

3.38 Mbps

Vodafone

3.37 Mbps

D Smart

3.26 Mbps

 

İnternet deneyimini en iyi şekilde yaşayabilmek için internet kampanyaları araştırması yaparken sağlayıcıların hızına da alacağınız paketteki hız sınırına da dikkat etmenizde fayda var. HangiKredi’den sorgulama yaparak avantajlı internet paketleri için en iyi sonuçlara hızla ulaşabilirsiniz.

Ucuz İnternet Paketleri

 

İnternet sağlayacıları brbirilerinden farklı paketler sunmakla birlikte kendi içlerinde de farklı fiyat alternatiflerine sahip paketler sunabiliyor. Hız, kota, TV yayını gibi ekstra hizmetlerle çeşitlenen bu paketler içinden en ucuz internet paketlerini bulabilmek için HangiKredi’den sorgulama yapabilirsiniz. Kriterlerinize uygun şekilde yapacağınız sorgulama sonucunda en ucuz internet kampanyalarına ulaşabilir ve kolayca online başvuruda bulunabilirsiniz.

En Ucuz İnternet Tarifeleri

 

En hesaplı internet tarifelerini bulmak için HangiKredi’den internet paket fiyatları sorgulaması yapabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama ile paketlerin fiyatının yanı sıra hız, limit, taahhüt gibi detaylı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

En Uygun Evde İnternet Paketi Hangisi?

 

En uygun internet paketinin hangisi olduğu kişilerin taleplerine göre değişiklik gösterir. Kimi kullanıcı için hız önemliyken kimi kullanıcı için bağlantı türü ya da TV yayını gibi ekstra paketler önemli olabilir. En uygun interneti bulmak için HangiKredi internet paketi sorgulama aracından kişiselleştirilmiş sorgulama yapabilir ve en avantajlı internet paketlerini tek ekranda görüntüleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.
 

Fiyat Performans İnternet Paketleri

 

En düşük fiyata en hızlı internet paketini satın almak iyi bir internet deneyimi yaşarken daha az fatura ödemenizi sağlar. En iyi fiyat performansa sahip internet paketini bulmak için evde internet sağlayıcılarının sayfalarını tek tek gezmenize gerek yok! HangiKredi’den yapacağınız sorgulama ile en uygun internet tarifelerine kolayca ulaşabilir, dilerseniz fiyata göre kıyaslama yaparak en ucuz internet paketlerini keşfedebilirsiniz!

En Hızlı İnternet Tarifesi

 

En hızlı internet tarifesini bulmak için tek sorgu yeter! HangiKredi İnternet Kampanyaları sayfasından sorgulama yaparak internet hızlarını karşılaştırabilir ve en uygun internet paketlerini karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz HangiKredi üzerinden kolayca online başvuruda bulunabilirsiniz. 

En hızlı ve en ucuz internet paketi hangisi diye merak ediyorsan hemen HangiKredi’de sorgula!

Televizyon ve İnternet Beraber Tarifeler

 

TV yayınlarının internet da internet altyapısıyla sunulmaya başlaması ile birlikte internet paketleri de farklılaşmaya başladı. İnternet paketleri tek başına fiber internet ya da sınırsız internet içerebileceği gibi telefon ya da TV hizmeti de içerebilir. İnternet paketinizle birlikte sağlayacınızın sunduğu TV yayın hizmetine de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu şekilde hizmet alabileceğiniz internet sağlayıcıları aşağıdaki gibidir:

D-Smart: TV yayın hizmeti olarak hayatımıza giren D-Smart internet hizmeti de sağlıyor. İnternet paketi ile birlikte alabileceğiniz farklı D-Smart paketleri ile seçkin belgesel kanalları, uluslararası haber kanalları ve  özel çocuk kanallarının yanı sıra ilgi alanınıza göre yemek, müzik, film ve spor kanallarına erişim sağlayabilirsiniz.  

Kablonet: Yıllarca TV yayını aldığımız KabloTV, Kablonet ile internet hizmeti de vermeye başladı. İki hizmeti bir arada alabileceğiniz Kablonet paketleri sayesinde uygun fiyatlarla hem TV yayını hem de internet hizmeti satın alabilirsiniz.

Türk Telekom: Türk Telekom, GSM hizmeti ve internet sağlayıcının yanı sıra online TV platformu olan Tivibu ile internet paketinize ek olarak yeni nesil TV yayıncılığı hizmeti de veriyor. Kült filmlerden en çok konuşulan dizilere kadar pek çok farklı seçeneğe ulaşabileceğiniz Tivibu, Türk Telekom’da!

Digiturk: Hepimizin yıllardır aşina olduğu Digiturk yayın ve internet hizmetini bir arada veren sağlayıcılardan. Yerli ve yabancı TV kanallarının yanı sıra beIN Connect ile dilediğiniz an dilediğiniz yerde istediğiniz diziyi, filmi ve spor müsabakasını izleyebilirsiniz.

Turkcell Superonline: Turkcell Superonline intenet hizmetinin yanı sıra TV+ ile gişe rekortmeni filmlerden ödüllü dizilere, en heyecanlı maçlardan en eğlenceli çizgifilmlere kadar pek çok seçeneği ayağınıza getiriyor.

En uygun internet tarifeleri için HangiKredi’den sorgulama yapabilir, dilediğiniz paket için online başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ev İnterneti Paketleri Tavsiyeleri

 

Ev interneti paketleri arasından tercih yapabilmek için öncelikle internet kullanım amacınızı belirlemeniz gerekiyor. Direkt olarak ölçümlenmesi mümkün olmasa da kullanım alanlarınıza göre nasıl bir pakete ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz. Sadece dizi, film izliyor ve kısa araştırmalar yapıyorsanız, her ne kadar modası geçmiş olsa da kotalı internet üzerinden kolaylıkla paket sahibi olabilirsiniz. Eğer sürekli oyun oynuyor, büyük dosyalar indiriyorsanız markaların limitsiz internet paketleri üzerinden rahatlıkla tercihinizi yapabilirsiniz.

Evde İnternet Kampanyaları

 

Türk Telekom, Kablonet, Turkcell gibi büyük firmalar çok uygun fiyat seçenekleriyle evde internet kampanyaları sunuyor. Özellikle kesintisiz ve daha güvenli fiber internet seçeneği neticesinde, ADSL ve VDSL’e ek olarak hızlı bir şekilde internet kullanmanız mümkün.

Büyük internet firmalarının kendi içinde pek çok kampanyaları bulunuyor. İçinde farklı seçenekler bulunduran kampanyalar neticesinde birden fazla avantajı bir araya getirmek mümkün. Özellikle evde ya da ofiste telefon kullanılıyorsa Türk Telekom ve Turkcell’in telefon faturası ile birlikte sunduğu internet hizmeti oldukça avantajlı oluyor. Aynı zamanda hiçbir bağlantıya ihtiyaç olmadan tek bir kutu ile internet hizmeti veren Turkcell de kampanyalarını ön plana çıkarıyor.   

Evde İnternet Fiyatları

 

Evde internet fiyatları kotalı ve limitsiz olmak üzere sunuluyor. Kotalı internet, aylık belli kullanım sınırı veren ve kota bittiğinde internet kullanımını kısıtlayan seçenekler. Limitsiz internet ise herhangi bir sınır olmadan internet kullanımına izin veriyor.

Yine de adil kullanım koşullarının sağlanması için belli bir limit doldurulduktan sonra yavaşlatma işlemi uygulanıyor. Kotalı ve limitsiz internet fiyatları arasında belli farklar söz konusu. İndirme ve yükleme hızına göre markalar 50-100 TL arasında kotalı internet sunarken, sınırsız internet için ortalama 70-200 TL arasında fiyat aralıkları verilebiliyor.

En Uygun Ev İnterneti

 

En uygun ev interneti paketlerinden yararlanmak için markaların sayfalarından detaylı inceleme yapmak ya da müşteri hizmetleri ile görüşmek gerekiyor. Fiber internet imkanının da gelmesi ile uygun fiyat seçeneklerinin sayısı artmış durumda. Bu yüzden firmalarla görüşerek sizin bütçenize uygun olan seçenekleri görebilirsiniz. En uygun ev interneti tercih ederken kullanım miktarınız ve kullanım alanlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini unutmayın.

Fiber İnternet Başvurusu

 

Fiber internet son dönemlerin en yaygın ve güvenilir sistemi olmasına karşın maalesef her bölgede bulunmuyor. Özellikle merkezi olmayan noktalara daha geç işlem yapıldığı için fiber internete her yerde ulaşmak mümkün değil. Fakat başvuru yaparak bulunduğunuz bölgenin çalışma alanına göre fiber internetin gelme süresini hızlandırabilirsiniz. Eğer altyapı çalışmaları tamamlanmış ya da tamamlanmak üzereyse Türk Telekom gibi büyük firmalar çok daha hızlı işlem yapabiliyor. Bazı durumlarda ise çok uç noktalarda bulunmanız durumunda başvurunuz çok daha ileri bir tarihe atılabilir.

İnternet Bağlatırken Modem Önemli mi?

 

İnternet bağlantısının kaliteli ve düzgün çalışması için en önemli kriterlerden biri de modem. Modem her ne kadar interneti yayan bir aracı olarak gözükse de kaliteli ve son modellere uygun olması çok önemli. Aksi halde internetiniz ne kadar hızlı ve yüksek paket olursa olsun modem kaliteli çalışmadığından verimli bir şekilde kullanmanız mümkün olamaz. Dolayısıyla internetinizle en uyumlu ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne de yetecek kadar iyi performansı olan modemleri tercih etmelisiniz. Modem fiyatları kalitesine göre değişiklik gösterebilir. En avantajlı fiyatlardan yararlanmak için internet bağlatacağınız sırada sağlayıcı firmaların sundukları modemleri de gözden geçirmenizde fayda var.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.