Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Turkcell Superonline Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Turkcell Superonline fatura ödeme sürecinde online kanalları seçmek, hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmayı mümkün kılar. Turkcell Superonline online işlemler arasında fatura ödeme hizmeti de vardır. Bu hizmetten yararlanabilmek için de sisteme giriş yapmak gerekir. Eğer üyelik oluşturulmamışsa yeni bir şifre oluşturulmalıdır. HangiKredi fatura ödeme merkezi üzerinden daha kolay bir şekilde Superonline faturası ödenebilir. En pratik online ödeme kanallarından biri olan HangiKredi fatura ödeme merkezinde, sadece 3 adımda, banka ve kredi kartı ile fatura ödeme işlemi tamamlanır.

  Superonline ve benzeri tüm faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Konu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara “Otomatik Ödeme Talimatı” başlıklı yazımızdan ulaşabilmeniz mümkündür.

 • Superonline aboneliği, taşınma ve benzeri durumlarda yeni bir adrese devredilebilir. Bunun için firmanın web sitesine giriş yapılmalı ve hesabım kısmındaki nakil seçeneğinden gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Nakil işlemi, ancak yeni adreste de Superonline altyapısı varsa mümkündür. Bunun için Turkcell Superonline altyapı sorgulama işlemi yapılır. Yeni adreste Superonline altyapısı olabilir fakat fiber internet altyapısı olmayabilir. Bu gibi durumlarda, fiber internet müşterileri için alternatif teklifler sunulur. 

 • Superonline yeni internet aboneliği için, firmanın web sitesindeki internet sekmesi üzerinden başvuru yapılmalıdır. Başvuru için ad, soyad ve telefon numarası verilmesi yeterlidir. Ardından kısa süre içerisinde başvuru yapan kişi firma tarafından aranır ve detaylar görüşülür. Adreste bulunan altyapıya göre Turkcell Superonline fiber, ADSL ya da vDSL seçenekleri sunulur, paket ve kampanya detayları iletilir. Başvuru sahibinin telefondaki sözlü onayının ardından abonelik kaydı yapılır ve müşteri numarası SMS ile gönderilir. 

  Abonelik kaydının ardından, birkaç gün içerisinde teknik ekip adrese giderek Turkcell Superonline modem kurulumu yapar. Başvurudan önce Turkcell Superonline hız testi yapmakta da fayda vardır. İhtiyacı karşılayacak seviyede bir hız elde edildiği takdirde yeni abonelik alınmalıdır. 

 • Turkcell Superonline telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri servisi sunan bir firmadır. Bireysel müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00​, kurumsal müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 1 ​​​222 şeklindedir. 0850 229 00 00 ise Superonline genel müdürlüğünün telefon numarasıdır. Alternatif iletişim kanalları ise Turkcell Superonline iletişim formu ve 0850 229 75 75 şeklindeki faks numarasıdır. 

 • Turkcell Superonline hizmet numarası, ilk abonelik sırasında imzalanan abonelik sözleşmesi üzerinde bulunabilir. Firmanın web sitesine ya da mobil uygulamasına giriş yapmak suretiyle de hizmet numarasına erişmek mümkündür. Bir diğer pratik yöntem ise e-devlettir. E-devlet platformunda yer alan “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” sayfası üzerinden hem hizmet numarası öğrenilir hem de borç durumu görüntülenir. Bu yöntemler ile hizmet numarasına ulaşılamıyorsa, Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerekir. 

 • Turkcell Superonline ev interneti ve kurumsal internet aboneliklerini belirli paketler ve tarifeler üzerinden hizmete sunmaktadır. Bu doğrultuda aboneler, bazı ücretlerden muaf tutulmaktadır. Turkcell Superonline kampanyalar dahilinde aktivasyon ücreti almaz. Taahhüt bitmeden sözleşmenin feshedilmesi gibi durumlarda ise cayma bedeline ek olarak aktivasyon ücreti de talep edilir. 

 • Turkcell Superonline telekom faturalarını online olarak ödemek için tercih edilebilecek çok sayıda servis vardır. Fakat herhangi bir sorun yaşamamak adına sadece güvenilir olanlar tercih edilmelidir. En güvenilir servisler arasında Superonline tarafından sunulan fatura ödeme hizmeti ve HangiKredi fatura ödeme merkezi vardır. Her iki serviste de yapılan ödemeler doğrudan telekomünikasyon şirketine iletilir ve herhangi bir gecikme söz konusu olmaz.

  HangiKredi fatura ödeme merkezi, güçlü altyapısı ve güvenlik sertifikaları ile olası tüm riskleri ortadan kaldırır. Kişisel veriler ve kart bilgilerini, üçüncü kişi ve kurumların erişimine engelleyen teknolojiler sayesinde Superonline faturaları, HangiKredi üzerinden güvenli bir şekilde ödenebilir. 

 • Turkcell Superonline internet faturaları kampanya, paket, tarife ve bağlantı türüne göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Bu nedenle aylık tutarlar için Turkcell Superonline fatura sorgulama işlemi yapılmalıdır. Fatura sorgulamak için Superonline’ın web sitesindeki “Fatura Görüntüleme” hizmetinden faydalanılabilir. Bunun için sisteme telefon numarası, T.C. kimlik numarası ya da müşteri numarası ve şifre ile giriş yapmak gerekir. Şifre ile giriş yapmadan fatura ve borç sorgulamak için HangiKredi fatura ödeme merkezi tercih edilebilir. HangiKredi ödeme merkezinden sorgulama yapmak için müşteri numarası girmek yeterlidir. 

 • Superonline telekom aboneliği hizmet sonlandırma işlemi yani abonelik feshi, 3 farklı yöntem ile yapılabilir. Bu yöntemler şu şekildedir:

  1. Bayiden abonelik feshi: Abonelik sahibi, Superonline bayilerinden birine bizzat başvurup iptal evrakı imzalamak suretiyle aboneliğini sonlandırabilir.
  2. Faks ile abonelik feshi: Önceden iletişime geçip fesih talebini iletmek şartıyla, abonelik sahibi tarafından imzalanmış abonelik feshi dilekçesinin 0850 502 61 49 faks numarasına gönderilmesi ile abonelik sonlandırılır. 
  3. E-devlet üzerinden abonelik feshi: E-devlet üzerindeki Superonline hizmetleri arasında bulunan “Abonelik Fesih Başvurusu” sayfasından gerekli işlemler yapılarak abonelik sonlandırılabilir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon