Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kayseri Kepsaş Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • KEPSAŞ borç sorgulama işlemi pek çok farklı kanal üzerinden yapılabilir. Böylece tüm işlerinizi ödeme merkezine gitmeden tamamlayabilirsiniz. Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. borç sorgulama işlemi HangiKredi üzerinden oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tesisat numaranızı biliyorsanız dakikalar içerisinde KEPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. 

  Bununla birlikte e-Devlet uygulaması üzerinden sunulan hizmetler de mevcuttur. e-Devlet’e giriş yaptıktan sonra KEPSAŞ fatura görüntüleme işlemlerini yapmak mümkündür. Öncelikle firmalar sekmesini tıklayarak elektrik kutucuğunu seçiniz. Çıkan sekmede KEPSAŞ Kayseri’yi bulabilirsiniz. Son olarak borç bilgileri sorgulama seçeneğinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işlemi KEPSAŞ iletişim numaralarından da yapılabilir. 444 7 186 numarasını tuşlayarak o dönemin fatura tutarını öğrenebilirsiniz. 

 • HangiKredi ödeme merkezi ile elektrik faturaları yalnızca 3 adımda ödenir. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini girerek ödeme işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. İlgili kısımdan Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş firmasını seçerek KEPSAŞ borç ödemesini online olarak yapabilirsiniz. Böylece zamandan kazanabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  Online fatura ödemesini Fast sistemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. “Fast anlık ödeme nedir?” sorusunun cevabı ‘’IBAN ya da hesap numarası olmadan ödeme imkânı sağlayan sistem’’ şeklinde özetlenebilir. Anlık ödemeler için hızlı ve pratik çözümler sunan sistem, işlemlerinizi kolayca tamamlamanızı sağlar.

 • Dijital çağın gelişmesi ile birlikte online ödeme işlemleri de hız kazanmıştır. Güvenilir web siteleri üzerinden KEPSAŞ online ödeme sürecini kolayca tamamlayabilirsiniz. HangiKredi, bu alanda kullanıcılarına pek çok ayrıcalık sunar. Veri aktarımının ve kişisel bilgilerinin yüksek standartlar ile korunması, HangiKredi üzerinden ödeme yapmayı güvenli kılar. Böylece sorgulama ve ödeme işlemlerinde içiniz hep rahat olur. Yüksek güvenlik önlemleri sayesinde HangiKredi’yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

 • Kayseri Elektrik Perakende, kullanıcıların iletişim kurabilmesi için çeşitli telefon numaraları sunar. Arıza ve sorularınız için aşağıda yer alan numaraları tuşlayabilir ve KEPSAŞ müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. 

  Ulaşabileceğiniz Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş iletişim numaraları;
   

  Birim Telefon Numarası (Alan Kodu: 0 352)
  Merkez Santral (Telefon) 207 80 00
  Merkez Santral (Faks) 207 81 00
  Çağrı Merkezi 444 7 186
  Arıza Kaydı ve Kesinti Bilgisi 186

 • Kayseri ve çevresinde ikamet eden kişilerin KEPSAŞ abonelik işlemlerini tamamlaması gerekir. Bu işlem, bulunduğunuz ilçeye en yakın merkeze giderek ya da e-Devlet üzerinden kolayca tamamlanır. Abonelik işlemlerine başlamadan önce çeşitli belgelerin temin edilmesi gerekir. 

  Bireysel KEPSAŞ elektrik aboneliği için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgâh adresi
  • Varsa daha önce kullanılan tesisat numarası
  • Vergi kimlik numarası 
  • Evin tapusu (Ev sahipleri için)
  • Kira kontratının fotokopisi ve aslı (Kiracılar için)
  • Zorunlu deprem sigortası (Dask) poliçesi

  İstenen tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlayarak KEPSAŞ elektrik başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Daha hızlı ve pratik bir yol arayanlar başvurularını e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilir. e-Devlet üzerinden ilgili sekmeleri tıklayarak bireysel ya da tüzel abonelik başvuruları arasından tercih yapılır. Bu hizmeti kullanarak başvuru sürecini zamandan ve mekândan bağımsız şekilde sürdürmek mümkündür. Son olarak KEPSAŞ abonelik ücretini ödeyerek işlemleri tamamlayabilirsiniz. 

 • KEPSAŞ abonelik iptali için firmanın en yakın şubesini ziyaret etmek gerekir. Nüfus cüzdanı ile birlikte şahsen giderek iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Başkası adına yapılan abonelik iptali sürecinde noter tasdikli vekâletname verilmesi zorunludur. Abonelik iptali sürecinde sayaç okuması yapılır ve son borç ödenir. İptal işlemi kurum tarafınca yapılarak işlemler tamamlanır. 

  Abonelik iptali işlemleri için e-Devlet uygulamasını da tercih edebilirsiniz. ‘’Elektrik Görevli Tedarik Şirketlerinin Sunduğu e-Hizmetler’’ sekmesine tıklayarak ilgili kısma ilerleyin. Bu alanda bireysel ya da tüzel kişi abonelik fesih başvurusunu seçerek işlemlerinizi kolayca başlatabilirsiniz. e-Devlet abonelik iptali yoğunluğa bağlı olarak birkaç gün içerisinde sonuçlanır.

 • Diğer altyapı hizmetlerinde olduğu gibi elektrik faturalarında da tesisat numaraları yer alır. Bu numaralar sayesinde borç sorgulama, adres güncelleme ve abonelik iptali başta olmak üzere pek çok hizmete erişim sağlanır. Hız ve zaman kazandıran numaraları öğrenmenin çeşitli yolları mevcuttur. Abonelik sizin adınıza kayıtlı ise en yakın merkeze kimliğinizle giderek tesisat numarasını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte 444 7 186 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetleri ekibinden de bilgi alabilirsiniz.

 • Elektrik faturalarını ödeyebilmek için pek çok seçenek mevcuttur. Dijital çağın gelişmesi ile birlikte bu seçeneklerde artış görülür. Böylece kullanıcıların ödeme işlemlerini hızlı ve pratik şekilde tamamlanması sağlanır. Banka kartı ile KEPSAŞ faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz. Bilgisayar ya da telefon başında yapılan tüm işlemler, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. 

  İnternet ya da cep bankacılığını kullanarak elektrik faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz. Kurum tipi ve abone numarası başta olmak üzere çeşitli bilgileri girmeniz yeterlidir. Fatura ödemelerini KEPSAŞ abone portalı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartı bilgilerinizi tuşlayarak ödeme işlemlerini hızla tamamlayabilirsiniz. 

 • KEPSAŞ fatura ödeme kredi kartı ile de oldukça basittir. HangiKredi üzerinden yapabileceğiniz bu işlem, yalnızca birkaç dakikanızı alır. Bunun yanı sıra anlaşmalı bankaların ATM, vezne, internet ve cep bankacılığı seçenekleri kullanılarak ödeme işlemleri tamamlanabilir. Online ödeme esnasında kurumu seçtikten sonra tesisat numarasını tuşlamanız gerekir. Bu alanda isim, soyisim ve kredi kartı bilgilerini ekleyebilir ve faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. 

  Farklı ödeme kanalları sayesinde kullanıcılara çeşitlilik sağlanır. Böylece tüm işlemler hem zamandan hem de mekândan bağımsız olarak tamamlanır. Bulunduğunuz her yerden fatura ödeme ve sorgulama sürecini kolayca yönetebilirsiniz. HangiKredi ile paylaşılan tüm kart bilgileri en yüksek güvenlik standartları eşliğinde korunur. Aynı zamanda 3. kişilerle paylaşılmadan saklanır.

 • Anlaşmalı bankalar sayesinde yapacağınız ödemeleri otomatik hâle getirebilirsiniz. Böylece fatura tutarı her ay düzenli olarak kartınızdan tahsil edilir. Fatura takip derdinden kurtaran bu özellik, son ödeme tarihini kaçırmanıza da engel olur. Böylece tüm faturalarınızı düzenli olarak ödeyebilir, borçtan kaynaklı elektrik kesintisi riskini en aza indirebilirsiniz. 

  Anlaşmalı bankalardan birini seçerek elektrik faturalarını düzenli şekilde ödeyebilirsiniz. Size en yakın bankayı ziyaret ederek ya da internet bankacılığını kullanarak otomatik ödeme talimatı vermek mümkündür. Tüm işlemler dakikalar içinde kolayca tamamlanır.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon