Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Fırat Aksa Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fırat EDAŞ, fatura sorgulama yapılabilmesi için online hizmetler sunar. Firmanın resmî web sitesi olan firatedas.com.tr sayfasına giriş yaparak online işlemler menüsüne ulaşabilirsiniz. Fırat EDAŞ borç sorgulama başlığı altında 2 farklı seçenek bulunur. “Tesisat No ile Borç Sorgulama” seçeneği ile faturanıza dair güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. “Muta Yıl/No İle Borç Sorgulama” ise fatura bilgilerinize ulaşmanızı sağlayan diğer seçenektir. Bu iki seçenek arasından dilediğinizi seçerek online fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. HangiKredi üzerinden de fatura sorgulama yapmak mümkündür. hangikredi.com ile fatura bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Fırat EDAŞ elektrik faturanızı online kanallar aracılığı ile kolayca görüntülemeniz mümkündür. 

 • Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş kullanıcılarına aylık olarak ödemeleri gereken bir fatura gönderir. Bu fatura, açıklamaları ile kullanıcıların ay boyunca ne kadar elektrik tükettiğini detaylı bir şekilde görmelerini sağlar. Fatura açıklamaları içerisinde; elektrik birim fiyatı, tüketim ve dağıtım bedelleri, puant ve gece-gündüz endeks bilgileri de bulunur. Elektrik tüketim vergisi, KDV bedeli ve TRT payı gibi çeşitli kalemler de fatura açıklamalarında yer alır. Fazla gelen fatura itirazı yapabilmek için bu kısımların iyi incelenmesi gereklidir.

 • Fırat EDAŞ elektrik borç sorgulama işlemi online olarak yapılabildiği gibi faturaların ödemesi de internet üzerinden gerçekleştirilebilir. HangiKredi, elektrik faturasını internet üzerinden ödemenin en kolay yolunu sizlere sunar. Web sitesi üzerinden HangiKredi hizmet merkezine sadece birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz. Sadece 3 adımda Fırat EDAŞ elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri merkezine gitmeden güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan hangikredi.com; su, doğalgaz ve diğer anlaşmalı kurumların faturaları için de aynı imkânı sunar. İsterseniz üye olup abone numaranızı kaydederek bir sonraki ay çok daha hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Fırat EDAŞ’ın resmî web sitesinden de online olarak elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz.

 • hangikredi.com, elektrik faturasını internet üzerinden ödemenin en güvenli yollarından biridir. Web sitesinde yer alan fatura ödeme hizmeti aracılığıyla güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, güvenli ödeme altyapıları ile kullanıcıların tüm işlemlerini gönül rahatlığı ile yapmasını sağlar. Elektrik faturasının yanı sıra anlaşmalı olan kurumların su ve doğalgaz ödemelerini de dilediğiniz yerden online olarak yapabilirsiniz. HangiKredi üzerinden gerçekleşen online ödeme işlemleri uçtan uca şifrelenir. Kişisel veriler üçüncü taraflar ile paylaşılmaz. Elektrik faturalarınızı Fırat EDAŞ’ın web sitesi üzerinden de güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Fırat EDAŞ güvenli bir şekilde elektrik kullanmanıza imkân sağlayan yetkili bir kurumdur. Firmanın resmî web sitesinden abonelik başlatmak için gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Elektrik aboneliği açtırmak için ise size en yakın müşteri hizmetleri merkezine gidebilirsiniz. Abonelik açtırma başvurusunda bulunmak için gerekli olan belgeleri Fırat EDAŞ merkezlerine beyan etmeniz gerekir. Belgeleriniz eksiksiz ise güvence bedelini ödedikten sonra abonelik sözleşmesi imzalanır. Ortalama 1-2 gün içerisinde elektrik hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet sistemi üzerinden de abonelik başvurusu yapabilirsiniz. 

 • Fırat EDAŞ, resmî web sitesi üzerinden kapsamlı bir şekilde online işlemler yapabilmenizi sağlar. Site üzerinden fatura sorgulama ve ödeme gibi işlemlerin yanı sıra bilgi güncellemesi de gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik iptal işlemini de firmanın internet sitesi üzerinden başlatabilirsiniz. Size en yakın müşteri hizmetleri merkezine giderek abonelik iptal işleminizi hızlıca gerçekleştirmeniz de mümkündür. e-Devlet uygulamasını kullanarak da Fırat EDAŞ elektrik aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. hangikredi.com üzerinden “e-Devlet ile abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz. 

 • Fırat EDAŞ çeşitli yollar ile iletişim kurabileceğiniz bir firmadır. Resmî web sitesine üye olup online işlemler ile evinizin rahatlığında kolayca abonelik işlerinizi halledebilirsiniz. Firmanın resmî sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanız da mümkündür. Ayrıca bilgi@firatedas.com.tr mail adresi ile istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş iletişim numarası 444 9 186’dır. Firma bu telefon numarası ile abonelerine 7 gün 24 saat hizmet verir. 

 • Tesisat numarası, bir nevi adrestir. Bu numara hizmet alan kişiye ya da kuruma değil enerjinin sağlandığı meskene aittir. Bu nedenle nadiren değişir. Abone numarası ile karıştırılmamalıdır. Yeni abonelik başlatma sürecinde iki numara birbiri ile eşleştirilir. Tesisat numarası fatura ödemesi yaparken gerekli olabilen bir bilgidir. Abonelik sözleşmelerinde ve faturalar üzerinde tesisat numarası yer alır. Her ikisine de sahip değilseniz Fırat EDAŞ iletişim numaralarını arayarak tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi yaparak da tesisat numaranızı öğrenmeniz mümkündür. 

 • Fırat EDAŞ elektrik faturanızı online olarak firmanın web sitesinden ödeyebilirsiniz. Online işlemler aracılığı ile banka kartınızla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartı ile ödeme gerçekleştirmenin bir diğer yolu da Fırat EDAŞ hizmet merkezlerine gitmektir. Bu ödeme merkezlerinde banka kartınızı kullanmanız mümkündür. Ayrıca internet ya da cep bankacılığı kullanarak da ödeme yapılabilir. Ödeme işlemi gerçekleştirebilmeniz için abone ve tesisat numaralarınızı bilmeniz gerekir.

 • Kredi kartı ile Fırat EDAŞ fatura ödemesi yapmak için hangikredi.com’u tercih edebilirsiniz. Web sitesinde yer alan fatura ödeme bölümünden dilediğiniz zaman kredi kartınız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. Siteye üye olup abone numaranızı kaydederek sonraki aylarda bu işlemi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemi, firmanın anlaşmalı olduğu bankaların online hizmet sistemlerinden de yapılabilir. Fırat EDAŞ’ın resmî web sitesinde yer alan online işlemler menüsünden de kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Fırat EDAŞ fatura ödemelerini her ay düzenli olarak Hangikredi üzerinden yapabilirsiniz. Zamanı gelen faturalarınız için son ödeme günü yaklaştığında size bir hatırlatma yapılır. Bu sayede faturalarınızı zamanı geçmeden rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz bankanız aracılığı ile kredi kartınıza otomatik ödeme de tanımlayabilirsiniz. Bu sayede fatura takibini bizzat sizin yapmanıza gerek kalmaz. Ödeme zamanı geldiğinde fatura tutarı kredi kartınızdan otomatik olarak kesilir. Böylece ödemeleri unutmaktan kaynaklanan aksilikleri de pratik bir şekilde bertaraf edebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon