Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Erzurum Palengaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Erzurum PALENGAZ, teknolojik gelişmelere uyum sağlamak ve zamanın verimli kullanılması adına aboneliğe ilişkin birçok işlemin online kanallar aracılığıyla gerçekleştirilmesine imkân tanır. Erzurum PALEN doğal gaz fatura sorgulama işlemlerini resmî internet sitesi, e-devlet sistemi ve online ödeme kanalı olan HangiKredi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


  Erzurum Doğalgaz Borç Sorgulama Sistemi
  PALEN Doğalgaz Erzurum aboneliğinize ait borç sorgulama işlemlerini kurumun resmî internet sitesi üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • PALENGAZ internet sitesine giriş yapın.
  • “Online İşlemler” menüsüne girdikten sonra “Fatura İşlemleri” seçeneğine tıklayın.
  • T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş gerçekleştirin.
  • Sistem üzerinden ilgili adımları takip ederek kısa sürede aboneliğinize ait borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • PALENGAZ internet sitesine üyeliğiniz yok ise panel üzerinden “Üyeliğim Yok, Kayıt Yapmak İstiyorum” linkine tıklamanız yeterlidir. 

  e-Devlet Borç Sorgulama Sistemi
  Erzurum PALENGAZ aboneliğinize ilişkin borç sorgulama işlemini e-devlet sistemi üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • e-devlet ana sayfasına girin.
  • İlgili bölüm üzerinden “PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş. Doğal Gaz Faturası Sorgulama” aramasını gerçekleştirin.
  • Kimlik doğrulama ekranı üzerinden sisteme girişinizi onaylayın.
  • Açılan ekran üzerinden yönergeleri takip ederek aboneliğinize ilişkin borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  e-Devlet sistemine üyeliğiniz yok ise PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında şifre talep edebilirsiniz. Şifreniz ile e-Devlet üyeliği oluşturarak birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

  HangiKredi Borç Sorgulama Sistemi
  Erzurum PALENGAZ aboneliğine ilişkin borç sorgulama işlemlerini online ödeme platformu olan HangiKredi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

  • HangiKredi sitesine giriş yapın.
  • Ana sayfada bulunan “Fatura Ödeme” menüsünü seçin.
  • Sorgulamasını gerçekleştireceğiniz hizmetin simgesine tıklayın.
  • “Doğalgaz Dağıtım Kurumları” listesinde “PALENGAZ” adını gördükten sonra “Hemen Fatura Öde” menüsüne giriş yapın.
  • Açılan sayfa üzerinden fatura türü, kurum adı ve tesisat numarası ile bir arama gerçekleştirin.
  • Yönergeleri takip ederek borç sorgulama işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
    

 • Erzurum PALEN Doğalgaz sisteminin inovatif altyapısı ile fatura ödeme işlemlerini online kanallar üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. HangiKredi, doğal gaz faturası ödeme işlemlerinin 3 adımda kolayca gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede zamandan ve enerjiden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Erzurum PALEN Doğalgaz borç ödeme işlemi için online kanalların sunduğu avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Gişeye ya da şubeye gitmek için vakit harcamanıza gerek kalmaz.
  • Zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
  • Makbuzların neden olduğu israfa karşın doğayı korumayı seçersiniz.
  • Kredi kartınız ile taksit avantajlarından yararlanmanız mümkün olabilir.
 • İnternet kullanımını hızla yaygınlaşması üzerine aboneliklere ilişkin tüm işlemler online kanallar ile gerçekleştirilebilir hâle geldi. Söz konusu online sistemler ile ilgili pek çok kullanıcının aklında güvenliğe dair endişeler de bulunur. HangiKredi gibi yüksek güvenlik önlemleriyle korunan ödeme altyapıları ile soru işaretleri ortadan kaldırılır. HangiKredi online ödeme sistemi, gelişmiş güvenlik standartları sayesinde tarafınıza ait hassas kart bilgilerini saklamadan direkt olarak ilgili kurumların sunucularına iletir. Bu sayede kişisel bilgilerinize üçüncü şahısların erişimi ve kötü amaçlı kullanımları engellenir.

 • Erzurum PALENGAZ iletişim hattı üzerinden aboneliğinize ilişkin fatura, fesih, sorgulama ve bilgi alma işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum PALEN Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası 0442 235 55 15 olarak belirlenmiştir. İletişim numarası üzerinden 7/24 kesintisiz destek alabilirsiniz. Doğal gaz sızıntısı ya da kokusu olduğunu düşündüğünüz durumlarda ise ALO 187 hattını arayarak acil müdahale talep etmeniz mümkündür.

 • Erzurum PALEN Doğalgaz Şirketi’nin inovatif altyapısı sayesinde abonelik başvuruları resmî internet sitesi ve e-Devlet kanalı üzerinden kolayca gerçekleştirilir. PALEN Doğalgaz firmasının internet sitesi üzerinden “Online İşlemler” menüsünü seçin. Açılan ekrandaki “Doğalgaz Bağlantı Başvurusu” seçeneğine tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sistem yönergelerini takip ederek abonelik başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

  PALENGAZ aboneliği oluşturmanın bir diğer yolu da e-Devlet sistemidir. e-Devlet ana sayfası üzerinden “PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” aramasını yapın. Açılan ekrandan kimlik doğrulaması işlemini gerçekleştirin. Ekran üzerindeki “Yeni Başvuru” menüsünü seçtikten sonra yönergeleri takip ederek kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra abonelik ücretinin ödenmesi gerekir. Erzurum PALEN Doğalgaz abonelik ücreti 200 metrekareye kadar 890,92 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Abonelerden bir kereye mahsus talep edilen bu ücret hakkında detaylı bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Pek çok kullanıcı, özellikle taşınma durumunda, “Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” aramasını gerçekleştirir. PALENGAZ abonelik iptali, başvuru işlemlerinde olduğu gibi resmî internet sitesi ya da e-Devlet kanalı üzerinden kolayca gerçekleştirilir. PALENGAZ resmî internet sitesinde bulunan “Online İşlemler” menüsü üzerinden “Sözleşme Kapama/Fesih” seçeneğine tıklayın. Sisteme giriş yaptıktan sonra yönergeleri takip ederek aboneliğinize ilişkin fesih işlemlerini başlatabilirsiniz.

  Erzurum PALEN Doğalgaz abonelik iptali e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. e-Devlet ana sayfası üzerinden “PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” aramasını yapın. Kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra yönergeleri takip ederek abonelik feshine ilişkin başvuruyu kolayca sağlayabilirsiniz.

  Doğal gaz abonelik iptali öncesi dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?” sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulur. Doğal gaz abonelik iptali işlemlerinde öncelikli husus belgelerinizi eksiksiz ve doğru biçimde hazırlamaktır. Tüm borçlarınızı ödeyip aboneliğe ait belgeleri yanınızda bulundurarak fesih işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  

 • Erzurum PALEN Doğalgaz abone no öğrenme işlemi için faturanızdan faydalanabilirsiniz. Faturanın üst kısmında aboneliğinize dair bilgiler yer alır. Tarafınıza ait bir faturaya erişiminiz yok ise 0442 235 55 15 müşteri hizmetleri hattı üzerinden abonelik numaranızı öğrenebilirsiniz. Abone numarası, kurum tarafından adınıza düzenlenen sözleşmede de yer alır.

 • Doğal gaz faturası ödeme işlemlerini online kanallar üzerinden banka kartınız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin gelişmiş altyapısı eşliğinde sadece 3 adımda banka kartınız ile ödemenizi yapmanız mümkündür. Banka kartı ile ödeme gerçekleştirebilmek için bazı gereklilikler söz konusudur. Kartınızın internet işlemlerinin açık olması gerekir. Bir diğer gereklilik de kartın bağlı olduğu banka hesabının bakiyesidir. En az fatura tutarı kadar paranın hesapta olması hâlinde banka kartı ile ödeme gerçekleştirebilir. 

 • Online kanallar ile doğal gaz faturası ödemenin bir diğer yöntemi de kredi kartıdır. HangiKredi’yi kullanarak kredi kartınız ile doğal gaz faturası ödemesi yapabilirsiniz. Bu işlem için fatura türü, kurum adı ve tesisat numarası bilgilerini girmek yeterlidir. HangiKredi’ye üye olarak fatura bilgilerini kaydedebilir ve sonraki ödeme işlemlerini çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek için bankanız ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu doğrultuda bankanızın dijital kanallarını, çağrı merkezini veya şubelerini tercih edebilirsiniz. Otomatik olarak ödenmesini istediğiniz faturaya dair bilgileri vererek talimat kaydı oluşturabilirsiniz. Kaydın oluşturulmasının ardından bankanız ödemeleri sizin adınıza düzenli olarak gerçekleştirir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon