Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

N Kolay ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka Faiz Tahsis Ücreti Aylık Taksit Toplam Ödeme
N Kolay Kredi
Faiz:
%1,90
Aylık Taksit:
1.640,74 TL
Toplam Ödeme:
59.266,64 TL ?

Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

Kredi Tutarı: 40.000,00 TL

Banka Tahsis Ücreti: 200,00 TL

Faiz Tutarı: 19.066,64 TL

Toplam Ödeme:59.266,64 TL

Bankanız ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 2.000 TL - 40.000 TL
 • 3 - 36 Ay
 • %1,90

N Kolay'ın Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

N Kolay İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

 

N Kolay ihtiyaç kredisi Aktif bank müşterilerine, Passolig kartı olanlara ve yeni müşteri olacak olan kişilere kolaylıkla verilebiliyor. İnternet üzerinden anında kredinizi alabilmek için öncelikle kredi notunuzun risk grubunun dışında yer alması gerekiyor. Kredi notu bankacılık sistemine girdiğiniz günden bu yana ödemelerinizi ne kadar düzenli yaptığınızı gösteren bir sistem. Bu yüzden bankalar kredi verirken kredi notunda risk grubunun dışında bulunulmasına büyük önem veriyor. Kredi notunuz 1100-1900 arasındaysa kredi başvurunuzda herhangi bir sorun olmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi notu risk gruplarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz:

 • 0-699 en riskli
 • 700-1099 orta riskli
 • 1100-1499 az riskli
 • 1500-1699 iyi
 • 1700-1900 çok iyi

N Kolay İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

N Kolay kredi başvurusu HangiKredi sayfasından anında yapılabilir ve onayın ardından hesabınıza para girişi sağlanabilir. Diğer bankaların seçenekleriyle karşılaştırma yapılmasını ve kredi başvurusundan önce bankanın sunduğu en düşük faiz oranına göre ödeme planının görülebilmesi HangiKredi ile mümkün. Aynı zamanda N Kolay kredi sayfası ya da mobil uygulama üzerinden de anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

N Kolay İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

 

18 yaşından büyük olan ve gerekli şartların tümünü sağlayan herkes Aktifbank kredi başvurusu yapabilir. Gerekli şartlar ise kredi notunun yeterli olması, belgelenebilir gelirin olması ve ücretli çalışanlar için sigorta girişinin olmasıdır. Aynı zamanda kredi limiti de çok önemli. N Kolay kredi hesaplama yaparken aylık ödemelerinizi ve gelir durumunuzu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yasal olarak aylık kredi ve kredi kartı ödemelerinizin, aylık belgelenebilir gelirinizin yüzde 50’sinden fazla olmaması gerekiyor. Dolayısıyla zaten ödemeleriniz gelirinizin sınırındaysa başvurunuz anında reddedilebilir. Bu yüzden yapılandırarak aylık taksit tutarını düşürmek isteyebilirsiniz.

N Kolay İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

 

N Kolay kredi başvurusu tüm şartlarınız sağlanıyorsa tamamen online olarak devam ettiği için herhangi bir belge istenmesi söz konusu olmuyor. Bankanın müşterisiyseniz banka gelir belgesi ve sigorta bilgilere ulaşabiliyor. Bankanın müşterisi değilseniz banka sizden belge talep edebilir. Dolayısıyla eğer bankanın müşterisi iseniz ve kefil gerektiren ya da ekstra bir bildirim yapmanız gereken durum söz konusu değilse, belge talebi olmadan anında kredinizi alabilirsiniz.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

 

Aktif bank kredi başvuru işlemlerinde müşterilerinin kolaylıkla nakit ihtiyaçlarını karşılaması için faiz oranlarını da belli bir seviyede tutuyor. Bankalar faiz oranlarında kendi isteklerine göre değişiklik yapabildiği için önceden herhangi bir tahmin yürütmek mümkün değil. Fakat güncel oranlar ile yapılmış N Kolay kredi hesaplamasını aşağıda bulabilirsiniz:

Kredi Tutarı (TL)

Vade (Ay)

Faiz Oranı (%)

Kredi Tahsis Ücreti (TL)

AylıkTaksit Tutarı (TL)

Toplam Ödeme (TL)

10.000

12

1,90

50

961,93

11.593,16

10.000

24

1,90

50

545,63

13.145,12

10.000

36

1,90

50

410,19

14.816,84

Tabloda yer alan hesaplamalar 23.10.2020 tarihindeki güncel faiz oranları ile yapılmıştır.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

 

N Kolay ihtiyaç kredisi online ve anında verilen kredi türlerinden biri olduğu için kendi altında alt kategorilere ayrılmıyor. Eğitim, sağlık, seyahat, tatil, alışveriş, evlilik gibi pek çok nakit ihtiyacı için aynı kredi kategorisinde başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir belge istenmediği için de alacağınız tutarı nereye kullandığınız tamamen size kalıyor.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

N Kolay ihtiyaç kredisi başvuru yapmadan önce ne kadar tutar için ne kadar faizlerle kredi kullanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Önceden hesaplama yapmak ödeme planınızı görebilmenize yardımcı olur. HangiKredi sayfasından başvurunuzu yapmadan önce ihtiyaç kredisi hesaplama yapabilir, diğer bankaların seçenekleriyle karşılaştırabilir ve buna göre de işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde N Kolay ihtiyaç kredisi sayfası üzerinden de kolaylıkla hesaplama ve başvuru yapabilirsiniz. Sadece online olarak yapılan işlemler neticesinde şubelere herhangi bir belge bırakmanız da söz konusu değil.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

 

Tahsis ücreti olarak da geçen dosya masrafı, kredinizin onaylanmasının ardından yapılan işlemlerin maddi tutarlarını karşılamak adına bankanın kestiği masraflardan biri. Herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan, bu tutar direkt olarak almak istediğiniz krediden kesiliyor. Yasal düzenlemeler gereği dosya masrafı kredi tutarının binde 5’i olarak kesiliyor.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

 

18 yaşından büyük olan herkes herhangi bir yaş sınırlandırması bulunmadan N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Yaşlılar için gerekli dönemlerde sağlık belgesi ve sigorta zorunluluğu söz konusu olsa da başvurular online olarak değerlendirildiği için sorun çıkmadan başvuruyu tamamlamak mümkün.

N Kolay Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Mümkün mü?

 

N Kolay kredi açısından müşterilerine en az yoracak şekilde nakit ihtiyaçlarını karşıladığı için herhangi bir şekilde kefil istemiyor. İhtiyaç kredisi ürünlerinin tutarı da çok yüksek olmadığından, kişinin gerekli şartları sağlaması krediyi alması için yeterli oluyor. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken tek konu kredi notu ve gelir düzeyi.

N Kolay Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Kredi notunuz, gelir belgeniz ve sigorta girişiniz üzerinden hesaplanan N Kolay ihtiyaç kredisini online olarak alabilirsiniz. Anında onaylanan ve müşterilerinin 5 dakika içerisinde nakit para ihtiyaçlarını karşılayan sistem içerisinde en iyi şekilde yer almak için herhangi bir belge ya da kefil talep etmiyor. Dolayısıyla yapmanız gereken tek şey ekonomik durumunuzun ve bankacılık sistemindeki durumunuzun kredi almak için yeterli olması.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 2.000 TL

Max. Tutar 40.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %31,0700

Max. Yıllık Maliyet Oranı %31,4700

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, N Kolay'ın yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 410,19 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %31,5600'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 14.816,84 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.