Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

FastPay İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL

Fastpay ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Bulunmamaktadır.

Üzgünüz, aradığınız vade tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır.
Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Ara

FastPay İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

FastPay Hakkında

Deniz Bank müşterisi olmanıza gerek olmadan, dilediğiniz bankaya ait kredi kartınızı kullanabileceğiniz, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebileceğiniz, ATM'den kartsız para çekebileceğiniz, üye işyerlerinde ödeme yapabileceğiniz mobil bir cüzdandır.

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • Evet. FastPay mobil cüzdanı kullanmak için DenizBank müşterisi olma şartı aranmaz. Uygulamayı tüm bankaların kredi kartları ile kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek ve kayıt işlemini tamamlamaktır. Müşterisi olduğunuz bankanın kredi kartını uygulamaya ekledikten sonra tüm işlemleri tek tıkla yapabilirsiniz. 
   

 • FastPay sayesinde nakit taşıma devri sona ermiştir. Para akışını 7/24 telefonunuzdan yönetmenizi sağlayan FastPay mobil cüzdan ile para göndermek için ekstra bir ücret ödemeniz gerekli değildir. İstediğiniz kişiye, hiçbir ek ücret talep edilmeden para gönderebileceğiniz bu uygulamayı kullanmak oldukça pratiktir. Her şeyden önce para göndereceğiniz kişinin IBAN numarasını bilmenize gerek yoktur. FastPay cep telefonu numaranızı kart numarası olarak kullanmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken “işlemler” menüsünde bulunan para gönder butonuna tıklamaktır. Daha sonra karşınıza para göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını soran bir bölüm çıkar. Bu bölüme telefon numarası ve göndermek istediğiniz miktarı yazdıktan sonra “gönder” kısmına tıklayarak tüm işlemi tamamlayabilirsiniz. 
   

 • Diğer tüm bankacılık işlemleri gibi, FastPay ile kredi kartı borcunuzu da zaman kaybetmeden tek tıkla ödeyebilirsiniz. Uygulamanın “işlemler” sekmesinde “öde/yükle” bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde yer alan “kredi kartı borcunu öde” seçeneğini tıkladıktan sonra istediğiniz kredi kartını tuşlayabilir ve ödemek istediğiniz borç miktarını girebilirsiniz. İşte bu uygulama ile kredi kartı borcu ödemek bu kadar kolaydır!

 • FastPay nedir sorusuna birbirinden farklı pek çok yanıt verilebilir. Birçok farklı işlem için kolaylık ve hız sağlayan FastPay uygulaması özetle hayat kolaylaştıran bir mobil cüzdandır. Bu uygulama sayesinde kredi kartı kullanmadan birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir deyişle telefon numaranızın artık kredi kartı numaranız olmasını sağlar. Ayrıca para göndermek istediğiniz başka kişilerin de IBAN numarasına ihtiyaç duymazsınız. Yalnızca telefon numarası ile tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı tüm banka müşterileri kullanabildiği için oldukça avantajlı ve pratiktir. Yanınızda nakit bulunmadığı zamanlarda para çekmek, ödeme yapmak gibi işlemleri kolaylaştırır. Güvenli ödeme yapmanıza imkân sunduğu için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. 

 • Faturalarınızı sürekli olarak takip etmeye çalışmak da yorucu bir hâl alabilir. Bundan dolayı FastPay ile artık fatura ödeme işlemi artık çok daha kolay bir hâle gelmiştir. FastPay’den fatura öderken nakit para kullanmanıza gerek kalmadan cep telefonunuz ile tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca FastPay ile fatura ödemesi yaparken hiçbir komisyon ödemek zorunda kalmazsınız. İster vadesiz mevduat hesabınız, isterseniz de banka kartlarınız ile tek tıkla fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Geçmişte kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmek, saatlerce sıra beklemek ve birçok evrak götürmek gerekiyordu. FastPay sayesinde artık tüm bu iş yükü tarih oldu! Artık FastPay kredi ile tek tıkla DenizBank ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Bu işlem DenizBank müşterileri ve yeni müşteriler için farklı şekilde ilerlemektedir. Fakat her şekilde, FastPay kredi başvurusu yapmak son derece kolaydır.


  DenizBank Müşterileri
  Eğer DenizBank müşterisiyseniz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için işlemler menüsünde bulunan FastKredi ekranına tıklamanız ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra kredi talebiniz çok kısa süre içerisinde değerlendirilir ve onaylanıp onaylanmadığı bilgisi tarafınıza bildirilir. Eğer ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylanırsa talep ettiğiniz kredi miktarı en kısa süre içerisinde FastPay hesabınıza yüklenir. 


  Yeni Müşteri 
  DenizBank müşterisi değilseniz de hayatınızı kolaylaştıracak mobil cüzdanınız ile tek tıkla ihtiyaç kredi başvurusu yapabilirsiniz. Mobil cüzdanınızda bulunan işlemler kısmında başvuru bilgilerini doldurmanız gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı bilgisi verilir. Olumlu yanıt aldıktan sonra tercih edebileceğiniz iki adım vardır. İsterseniz şubeye giderek veya kurye aracılığı ile işlemi tamamlayabilirsiniz. Böylece bir DenizBank müşterisi olursunuz. Evden bile çıkmadan kurye ile kredi başvurunuzu tamamlamayı tercih ederseniz, kurye belirtmiş olduğunuz adrese size ait dökümanları teslim eder. Daha sonra talep ettiğiniz bireysel kredi miktarı FastPay hesabınıza yüklenir ve kullanıma hazır hâle gelir. 
   

 • FastPay ile yapacağınız farklı işlem türleri için bir takım limitler bulunmaktadır. Ayrıca DenizBank müşterilerinin ve müşteri olmayan diğer kullanıcıların işlem limitleri birbirinden farklılık gösterir. FastPay ile kişilere para gönderdiğiniz zaman eğer DenizBank müşterisiyseniz günlük limitiniz 6 bin TL’dir. Eğer DenizBank müşterisi değilseniz günlük 2 defa bin TL para gönderme limitiniz bulunur. DenizBank müşterisiyseniz, FastPay ile EFT ve havale işlemi yaparken yıllık limitiniz 100.000 TL’dir. DenizBank müşterisi değilseniz ise günlük maksimum 2.000 TL ve yıllık 20.000 TL limitiniz bulunmaktadır. 
   

 • Uygulama hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi herhangi bir yaş sınırı olup olmadığıdır. Pek çok online bankacılık uygulaması 18 yaş üstündeki kullanıcılar için uygundur. App Store, Huawei AppGallery ve Google Play Store’dan tek tık ile indirilebilen FastPay’i kullanmak için hiçbir yaş sınırı bulunmamaktadır. Her yaştan insan mobil cüzdanı telefonuna indirerek kredi kartı borcu ödeme, para transferi, para çekme gibi avantajlardan yararlanabilir. 
   

 • FastPay kullanıcıların istediği her yerden ve her zaman güvenli ödeme yapabilmeleri için tasarlanmış bir uygulamadır. Akıllı telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra mobil cüzdanınız için 6 haneli bir şifre alırsınız. Yalnızca kendinizin bildiği bu şifre sayesinde sizden başka hiç kimse uygulama ile ödeme yapamaz, para gönderemez veya kredi talep edemez. Ayrıca bu uygulama sayesinde fiziksel olarak yanınızda kart taşımaya ihtiyaç duymazsınız. İşlemler tamamen mobil üzerinden gerçekleştiği için kredi kartınızın kaybolması veya çalınması gibi riskler ortadan kalkmış olur.

   E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişleri ödemek için size bir onay kodu gönderilir. Siz onay vermediğiniz müddetçe hesabınızdan hiçbir şekilde para çekilmez. Yaptığınız tüm ödemeler uçtan uca şifrelenir ve bilgileriniz hiçbir zaman 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Böylece tüm bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 
   

 • FastPay, kullanıcılarına sayısız avantaj sağlayan bir uygulama ve mobil cüzdan olarak tanımlanmaktadır. Bu pratik uygulama Google Play Store, Huawei AppGallery veya App Store’dan tüm akıllı telefonlara indirilebilir. FastPay’i telefonunuza kurduktan sonra tek tıkla pek çok işlem yapmanızı sağlar. Bu uygulama aracılığı ile nerede olursanız olun zaman kaybetmeden ödeme ve yükleme yapabilirsiniz. Uygulamanın cüzdan bölümüne kart ekledikten sonra birbirinden farklı birçok ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Örneğin cüzdan bölümüne ulaşım kartınızı eklediğiniz zaman tek tıkla içerisine para yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Böylece işe geç kaldığınız bir günde kartınızın bakiyesi hakkında endişe duymanıza gerek kalmaz. Ayrıca bu uygulama QR kod ile kartsız ödeme yapmanızı sağlar. QR kodu ATM’lere okutarak veya büyük zincir mağazalarda kasiyere göstererek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu, faturalarınızı uygulama üzerinden hemen ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
500,00 TL 1.000.000,00 TL 1 - 36 Ay %0,01 %152,95

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon