Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Kampanyalar

Hangikredi.com’un anlaşmalı firmalarla yaptığı güncel kampanyalarını takip edin, kârlı çıkın!

GÜNCEL KAMPANYALARIMIZ

HangiKredi’den OtoKonfor Asistan Hediyesi!

HangiKredi’den taşıt kredisi başvurusu yapan herkese OtoKonfor 3 aylık Kişisel Asistan Hediye! Hediye kullanımızı OtoKonfor mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYAYI İNCELE

HangiKredi’den Burger King® İndirimli Menü Kampanyası!

HangiKredi’ye üye olan kullanıcılarımız www.tiklagelsin.com veya Tıkla Gelsin® Mobil uygulaması üzerinden verilen paket servis siparişlerinde kampanyadan faydalanabilir.

KAMPANYAYI İNCELE

GEÇMİŞ KAMPANYALARIMIZ

Temiz'den %25 İndirim Fırsatı!

Hangikredi.com’dan temiz.co indirim kampanyası başvuru formunu dolduran herkese %25 indirim hediye! Temiz.co web sitesinden veya Temiz mobil uygulamasından vereceğiniz ilk siparişte %25 indirimden faydalanabilirsiniz.

KAMPANYAYI İNCELE

ERGO Sigorta’dan Hediye Montaj Hizmeti!

Hangikredi.com’dan ERGO Sigorta DASK başvurusu yapanlara Mini Montaj hizmeti hediye! Hediye Mini Montaj hizmeti ile 10 parçaya kadar olan avize, aksesuar, beyaz eşya, kapı ve pencere aksesuarı, elektrik tesiat aksesuarı montajlarınızı ücretsiz şekilde yaptırabilirsiniz.

KAMPANYAYI İNCELE

Gülümseyin Ev Sahibi Oluyorsunuz!

Hangikredi.com’dan ücretsiz konut kredisi başvurusu yapana Diş Bakım Paketi Hediye! Sitemizden yapacağınız konut kredisi başvurusuna istinaden Cigna Finans’tan ücretsiz diş muayenesi, diş taşı temizliği, diş röntgenini içeren Diş Bakım Paketi’nden yararlanabilirsiniz.

KAMPANYAYI İNCELE

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.